علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

وقتی در کابین نشستم، با خودم گفتم «من پهلوان عالمم / تیغ رویارو زنم» هرکس حریف است، بیاید جلو! من، در بخش عملیات پایگاه بوشهر نشستهام. فرمانده پایگاه شهید مهدی دادپی و جانشیناش فریدون صمدی بود.

انباره یا صدا خفه کن اگزوز را تعویض کنید. اما بهبود جریان اگزوز بسیار پیچیده تر از پیچاندن لوله های اندازه گیری لوله فاضلاب و مخازن خالی برای خنک کننده ها است. علت داغ شدن موتور پراید و بالا رفتن آمپر آن بسیار متنوع است و باید آن را در دسته دلیل گاز خوردن ماشین پراید قرار دهیم.

ایجاد جرقههای بد و استارت نخوردن درست موتور سیکلت، میتواند به علت خرابی شمعها باشد، که این امر نشاندهنده زمان تعویض آنها است. من وقتی سرنوشت شهدایی مثل علی اقبالی، داود اکرادی، همایون شوقی و دیگر خلبانهایی را که به دست عراقیها وحشیانه شکنجه و تکهتکه شدند، خواندم واقعاً تا چند روز منقلب بودم.

حالا شما که در آنزمان بودید، واقعاً نمیترسیدید به چنگ دشمن بیافتید و همانکارها را با شما بکنند؟ آداپتورها (برای هر یک از Silencer) باید دستور داده شود که از فولاد ضد زنگ، آلومینیوم یا تیتانیوم، و فولاد سیاه استفاده شود، اما باید استفاده شود.

نمونه ای از این نشانه ها را میتوانیم سر و صدای اضافه یا تکان های بی مورد نام ببریم ، ولی امروز میخواهیم در سلسه مباحث کارشناسی فنی خودرو که قبلا هم در آکادمی داشتیم به شما کمک کنیم تا با کمک دیدن رنگ دود خروجی از اگزوز، خودتان به نوعی کارشناسی سلامت موتور خودرو انجام دهید.

» این را که شنیدم، نیمخیز شدم و گفتم «اینجا را هم زدند! اگرچه بردن ژنراتور زیر بار خیلی سبک هم ایراداتی دارد. این فلز، فقط در صنعت خودروسازی پر مصرف نیست بلکه علاوه بر آن، در عرصه هوافضا و صنعت حمل و نقل ریلی به ویژه در زمینه ساخت قطارهای سریع السیر کاربرد فراوانی دارد.

شركت داراي گواهي نامه ISO 9002 و isots از شركت SGS در تاريخ 20/2/78 مي باشد. اجناس میان رده، ارزان قیمت و یا غیراصل به دلیل آلیاژ ضعیفی که دارند، در کمتر از یک سال باید تعویض شوند. روز دوشنبه ۳۱ شهریور، ساعت ۲ و ۵ دقیقه است که تلفن زنگ میزند.

» همانلحظه احساس کردم خدایا اگر اینزمین دهن باز کند و من فرو بروم، جایزترین کاری است که میتوانی در حق من بکنی! جالب تر آنکه فنربندی خودرو کاملاً مطابق سلیقه خریداران بازار آمریکا تنظیم شده و به عنوان یک سدان اسپرت، کاملاً نرم و متعادل احساس می شود.

فیلم هرکدام از ۳ میلیون موتورسیکلت تهران ۷ برابر خودرو آلودگی تولید میکند تردد موتورسیکلت درون پارک ها ایمنی مردم را به خطر می اندازد چرا متخلفین برای ترخیص وسیله نقلیه اقدام نمیکنند؟

پس از ورود به کارخانه مهندس لزومی کرلیس دیجیتالی را به من داد تا به قسمت کارگاه مهندسی بروم تا اندازه های جداره ای در پوش دیزل را بردارم و درون نقشه ی درپوش دیزل وارد نمایم .

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *