علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

در پارکینگ هایی که کاربری عمومی دارند (پارکینگ های عمومی، تجاری و اداری) محاسبات و طراحی باید به نوعی باشد که درحالت عادی نیز در صورت افزایش آلاینده ها، با فرمان حسگرگاز مونوکسید کربن، امکان افزایش ظرفیت تخلیه تا میزان مناسب برای هر طبقه توسط اگزاست فن وجود داشته باشد.

توری باید روی نوک پستان سوراخ دار لغزید. روانکاری کردن قسمتهایی از موتورسیکلت که متحرک هستند، تاثیر مناسبی بر روی تقویت شتاب و عملکرد موتور سیکلت دارد. 19 – سوار کردن مسافر یا سرنشین داخل یا روی صندوق عقب و همچنین روی بدنه جلو وسیله در حال حرکت .

این مجموعه یکی از تولید کنندگان انواع تهویه از سراسر کشور مان ایران است.این شرکت با تولید انواع فن سانتریفیوژ مکنده گامی موثر در صنعت فروش تهویه برداشته است.شما می توانید انواع اگزاست تولید شده این شرکت را از طریق مراکز و نمایندگی های فروش این کالا و یا همچنین از طریق وب سایت این شرکت مشاهده نمایید.

هرچند در ابتدا این امر باعث افزایش شتاب اولیه به مقدار ناچیز و افزایش قدرت موتور از 3 تا 7 اسب بخار می شود، ولی پس ازمدتی قدرت موثر موتور خودرو از حالت نرمال اولیه خود نیز کمتر می شود و در نتیجه این کار نتیجه کاملابرعکس می دهد.

ایسنا- یک کارشناس خودرو با هشدار شیوع برداشتن کاتالیست کانورتور اگزوز خودرو در میان جوانان تاکید کرد: این کار می تواند آسیب زیادی به موتور خودرو وارد کند. تنها وزن فریم بدنه این خودرو ۲۷۲ کیلوگرم است که ۳۵۰۰ نقطه جوش در بدنه آن به کار رفته است که در نهایت وزن این خودرو به ۱۰۲۵ کیلوگرم می رسد.

معمولا سر اگزوزها در وزن های مختلف و از 100 گرم تا یک کیلوگرم ساخته می شوند. در موتور تراکتورها، کمباین ها و ماشین های راهسازی جدید قسمت گردگیر توسط یک مجرا به خروجی اگزوز متصل شده است.

در این مقاله سعی بر آن است تعدادی از صداهای غیر عادی که ممکن است از قسمت موتور یا بدنه و سیستم تعلیق خودرو شنیده شود. زمانی که ترکیب سوخت و اکسیژن در خودرو به هم می خورد، عمل احتراق به درستی صورت نمی گیرد و میزان گازهای خروجی از محفظه احتراق بیشتر می شود و ممکن است هنگامی که خودرو درجا کار می کند صدای پت پت از اگزوز شنیده شود.

در کنار این مزیت ها بایستی بیان کرد که قیمت گرانبهایی دارند و به دلیل صدای بلندی که تولید میکنند ، استفاده در معابر عمومی ممنوع است. انتقال گازهای حاصل از احتراق در موتور خودرو و انتقال آن به انتهای خودرو از مهمترین مسئولیت های اگزوز خودرو به شمار می روند.

گازهای تولید شده خودرو برای گیاهان، انسان ها و حیوانات خطرناک بوده و می تواند آسیب جبران ناپذیری به زمین وارد کند. برای درک بهتر عملکرد سیستم این قطعه، خوب است که اجزای تشکیل دهنده اگزوز خودرو را شناخته و درباره وظیفه هر یک بیشتر بدانیم.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز، اگزوز خودرو وظیفه ای مهم و کلیدی در عملکرد وسیله نقلیه را برعهده دارد. مزدا Shinari که در سال 2012 به جمع تولیدات جهانی مزدا خواهد پیوست از تمامی تکنولوژی اسکای اکتیو (SKYACTIVE) شامل تغییرات موتور-گیربوکس-بدنه و شاسی برخوردار خواهد بود و بطور کلی این خودرو طراحی خالص از یک خودرو مفهومی 4 درب و 4 صندلی کوپه اسپرت است که ظرافت و سبکی را تداعی می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *