علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

خط مشي شركت اگزوز خودرو خراسان بيانگر مفاهيمي همچون توليد در كلاس جهاني، تفكر و توليد ناب، رقابت پذيري در كيفيت، رقابت پذيري در قيمت، رقابت پذيري در زمان تحويل، حركت به سمت كاهش تعميرات و نقص صفر و بهبود مستمر كيفيت و سيستم مي باشد.

حیدرزاده با اشاره به نیروگاه منتظر القائم (عج) در استان البرز که به خاطر شرایط جوی بار آلودگی آن به سمت تهران است گفت: این نیروگاه در لیست صنایع آلاینده قرار خواهد گرفت و بر اساس هماهنگیهای انجام شده، این نیروگاه نصف مازوت و نصف گاز میسوزاند.

اولین مورد و مهمترین مورد، بحث وضعیت واشر سرسیلندر خودرو است که در صورت خراب بودن ان باید تعمیر یا تعویض شود. در صورت امکان در کل سیستم آب را بچرخانید تا تمام سیستم شسته شود. این نوع صدا ها چون در زیر خودرو تشدید شده و منعکس میشوند، عیب یابی از طریق آن ها یک مقدار سخت است.

به گزارش رکنا و به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، ماموران گمرک لطف آباد حین کنترل و بازرسی کامیون های ورودی از کشور ترکمنستان در محل درب اصلی این گمرک، به منبع اگزوز یک دستگاه کامیون ایرانی خالی در محوطه این گمرک مشکوک شده و پس از بازرسی فیزیکی کامیون مقدار 454 کیلوگرم شمش مس را کشف کردند.

همانطور که گفته شد، این کیت در انواع مختلف کیت اگزوز برقی، کیت اگزوز ریموت دار و … این باتریها ۱۲ V بوده و میزان امپر ساعت ان ۶۰ می باشد و همچنین شدت جریان استارت زدن در سرما (۱۸-) برابر ۴۸۰ می باشد.

دلیل نوزدهم : هر دو سال یکبار جنت های رادیاتور را باز کرده و رادیاتور را کاملا با جریان آب بشویید.

و تولید یک خنک کننده جریان مستقیم نیز شرح داده خواهد شد، که قدرت دوچرخه را اضافه می کند، بلکه صدای بلندتر نیز می شود.

مثلا دود سیاه اگزوز یک سری از ایرادات موتور خودرو را مشخص می کند. برخی از دارندگان خودروهای مسابقهای برای افزایش میزان خروج گازهای خروجی و بالابردن شتاب و همچنین برای داشتن صدای زیبا از اگزوز اسپورت استفاده میکنند. در آنها ، گازهای خروجی بدون هیچ مانعی موتور را ترک می کنند.

در سال 1975 قوانینی مصوب گردیدکه اکثریتکمپانی های خودرو سازی ، مجبور به استفاده از سیستم مبدل کاتالیتیکی در خودروها شدند . لازم به ذكر است كه خودرو 206 داراي دو پيچ هواگيري مي باشد كه به ترتيب ارتفاع هر دو بايد چك شوند.

دليل چهارم : گرفتگي شيلنگ اتصال ردياتور به مخزن انبساط. بخ طور طبیعی هر از گاهی کمی باید به آب مخزن اضافه بشه.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *