علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

استفاده مداوم از ژنراتور باعث گرم شدن اجزای مختلف آن می شود. وقتی باری را به یک ژنراتور اضافه می کنید ، ولتاژ خروجی آن کمی کاسته میشود. هیدروژن گاهی اوقات به عنوان خنک کننده برای سیم پیچ های استاتور واحدهای بزرگ تولیدی استفاده می شود زیرا در جذب گرما نسبت به سایر خنک کننده ها کارآمدتر است.

به همین دلیل است که ژنراتورهای بسیار بزرگ و نیروگاههای کوچک اغلب برجهای خنک کننده بزرگی را در کنار خود دارند.

اما این موارد بیشتر به موقعیت های خاص مانند ژنراتورهای کوچک در کاربردهای شهری یا واحدهای بسیار بزرگ بیش از 2250 کیلو وات و بالاتر محدود می شود.

برای این کار ، خاموش کننده ها برای سلاح ها ، یا همانطور که به آنها تعدیل کننده صدا نیز گفته می شود ، ایجاد شد. صدا خفه کن جدید باید با مدل و نوع خودرو شما مطابقت داشته باشد.

دودهای اگزوز ناشی از یک ژنراتور دقیقاً مانند اگزوز از هر موتور دیزلی یا گازی خطی دیگر هستند و حاوی مواد شیمیایی بسیار سمی هستند که باید به درستی مدیریت شوند.

هیدروژن گرما را از ژنراتور خارج کرده و آن را از طریق مبدل حرارتی به یک مدار خنک کننده ثانویه که حاوی آب کم معدنی است به عنوان خنک کننده منتقل می کند.

این نکته را نمی توان به اندازه کافی تأکید کرد زیرا مسمومیت با مونواکسید کربن یکی از شایع ترین دلایل مرگ در مناطق آسیب دیده پس از طوفان است زیرا مردم تمایل دارند تا دیر نشده حتی در مورد آن فکر نکنند.

این به شما امکان سرعت می دهد ، بنابراین می توانید پروژه های خود را به سرعت انجام دهید.دستگاه کوچک فلزات زیادی از جمله هسته شار ، فولاد ، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم را جوش می دهد.کنترل همه چیز در جوشکاری است.

لوله های اگزوز معمولاً از چدن ، آهن فرفورژه یا استیل ساخته می شوند. 2. کلاهک اگزوز: این قطعه در انتهای لوله اگزوز نصب می شود تا مانع برگشت دود به سمت ورودی های هوای اتاقک شود و باید به گونه ای نصب شود که در جهت وزش باد قرار نگیرد.

اکنون می توانید آزمایش با لوله های دریافت کننده مختلف را شروع کنید. این فر با استیل باکیفیت و صفحه نمایش لمسی نمای آشپزخانه شما را زیبا می کند. ارایه قطعات استاندارد و خدمات متمایز، که نتیجه آن افزایش رضایت مشتری است، اولین و مهمترین هدف شرکت ایساکو است و دستاندرکاران این شرکت فراهمکردن دسترسی آسان مشتریان به قطعات استاندارد در سراسر کشور و تامین نیاز بازار قطعات یدکی، از جمله قطعات ایمنی و مصرفی که مستقیما با جان و مال مردم سروکار دارد را جزو مهمترین وظایف خود میدانند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *