علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

سیم کشی چراغ داشبرد تا مدل های 91 وجود دارد و با هزینه ی بسیار پایین می توانید این امکان را اضافه کنید. همانطور که میدانیم برای ساخت یک اتاقک صداگیر میتوان از ضخامت ورق های گوناگون استفاده کرد ولی نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که هر چه ضخامت ورق مورد استفاده نازک تر باشد ارتعاش میتواند بیشتر به دیوار های اتاقک منتقل شود و این خود باعث ایجاد نویز اضافه خواهد شد .

این قطعه ساخت ایران و حاصل دو سال تحقیق و توسعه شرکت آسوران میباشد. سیلندر و موتور طراحی دو قطعه نیاز به محکم نگه داشتن پیچ و مهره دارد.

برخی از وسایل نقلیه با سطح بالاتر اکنون دارای دو خط مبدل هستند که باعث کاهش بیشتر انتشار گازهای مضر می شود.

چندین فاکتور را نیاز است که در ذهن داشته باشید در حالی که دارید موتور ژنراتور را بررسی می کنید. ضمن اینکه دنده درگیر در مدل های S بهینه شده و R نیز نمایش داده می شود که در مدل S معمولی وجود ندارد.

ب- موتورهایی با والو بالاسری (OHV) در برابر موتورهای غیر OHV- موتورهای OHV از موتورهای دیگر متفاوت هستند در والو ورودی و خروجی موتور که در سر سیلندر موتور قراگرفته است در مقابل بلوک موتوری که سوار شده است. توضيح مشکل: در حال رانندگی هستيد و همه چيز خوب است تا اينکه پا را از پدال گاز بر می داريد و ترمز می کنيد، در اين هنگام موتور می لرزد و ممکن است خاموش شود.

مکان پلاستیکی با زمان تغییر شکل می یابد و باعث می شود تا اجزای متحرک آلترناتور بی حفاظ شوند. مکان فلزی در مقابل پلاستیک : طراحی تمام فلزی دوام آلترناتور را تضمین می کند.

موتورهای کوچکتر معمولا با گازوییل کار می کنند در حالی که موتورهای بزرگتر با دیزل، پروپان مایع، گاز پروپان یا گاز طبیعی کار می کنند. گازهای داغ کورههای سیمان و پیش گرمکنها از طریق فنهای پری هیتر جابجا میشوند که در دماهایی بالا و گاهی اوقات تا ۳۵۰ یا ۴۰۰ درجه سانتیگراد کار میکنند.

با استفاده از محرک: محرکی با منبع کوچکی از جریان مستقیم (DC) است که به روتور از طریق مونتاژ حلقه های لغزش و برس است. اجزا باهم کار می کنند و باعث حرکت نسبی بین میدان های مغناطیسی و الکتریکی می شوند که به نوبه خود الکتریسیته تولید می کنند.

روتور میدان مغناطیس متحرکی را در اطراف استاتور تولید می کند که تفاوت ولتاژ را بین سیم پیچ های استاتور القا می کند. متاسفانه بعد از يک اشتباه که توسط نمايندگي صورت گرفت اونم در چک آپ نتونستن تشخيص بدن که رادياتور سوراخه و من راه افتادم و موتور سر سيلندر سوزوند.

معمولا این مکانیزم در توان های بالاتر از ۳ کیلووات مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین باید در اسرع وقت برای تعویض این قطعات اقدام کنید. نکته: در تمامی این موارد باید از این موضوع مطمئن شد که مایع خروجی از اگزوز خودرو، «آب» است، اگر بنزین یا روغن باشد حتما دلیل دیگری دارد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *