علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

از خلال همین مکالمات و البته مشاهدات روزمره چیزهای زیادی دربارهی فرشتهایها فهمیدم. در پیادهرویهای طولانی هرروزه کمکم فرق کوچهها را فهمیدم و دیگر اگر کسی ازم آدرس میپرسید، میتوانستم طرف را یک جوری به مدرس یا شریعتی برسانم. یک ماشین یا وانت متوسط تعدادی از مایعات اشتعال زا و بسیار خطرناک را در زیر کاپوت خود دارد: بنزین یا گازوییل، روغن موتور، روغن گیربکس، روغن هیدرولیک، روغن ترمز و مایع خنک کننده.

باید در تمام جوانب ژنراتور کد الکتریکی ملی (NEC) فضای حداقل سه فوتی را در اختیار قرار می دهد تا جریان آزاد هوای خنک کننده تضمین شود.

فن کامپیوتر عبارت است از هر فن داخل کیس کامپیوتر یا متصل به آن ، که برای خنک کننده فعال استفاده می شود.

نمای ظاهرا نیمساختهی کافه و تیرآهنهای نارنجیاش، کارکنان فهمیده و آدابدانش، قهوهی نسل سومی که خودشان بیواسطه از کشاورزان آفریقا و آمریکای جنوبی میخریدند و صندلیهای چوبی کهنهاش، همه آن زمان انقلابی بودند ولی شاید مهمترین چیز همین میز اجتماعی بود.

میتسوبیشی در طراحی ظاهری لنسر با توجه به موقعیت زمانی و نسبت به رقیبایی همچون هوندا سیویک، کمی ضعیف عمل کرده و ظاهر خودرو را با طراحی صاف و ساده و اتو کشیده و بدون هیچگونه مخفیکاری آشنا کرده که بیشتر بُعد خانوادگی لنسر را به نمایش گذاشته و جنبه اسپرت آن را در زیر چهره جدی خودرو مخفی کرده است.

مهمترين ايرادات اين خودرو قيمت و خود قطعات خودرو هست که هر لوازم خودرويي قطعاتشو نداره و به سختي گير مياد يادمه براي يه تسمه سفت کن نصف شهرو گشتم نبود اخرشم مجبور شدم از خود نمايندگي مرکزي تهيه کنم و قيمت قطعاتش ک فوق العاده بالاست حتي گران تر تندر۹۰ و همچنين هر مکانيکي بش دست نميزنه چون بلد نيستن در کل اگه کار به مکانيکي بيافته پدرتونو درمياره ولي درعوض قدرتش عاليه عالي يادمه تو يه سربالايي وقتي همه پژو ها زور ميزدن خيلي راحت راه رو روي گاز ميرفت بالا حتي با يه زانتيام حالت درگ شد ک رو بنزين گرفتمش خيلي کيف کردم!

بعد سام کافه باز شد و در هفت هشت سال بعدی، به صدها مکالمهی مختلف گوش کردم که در «میز اجتماعی» یا به قول فرشتهایها «سوشال» اتفاق میافتاد. با یاسی که آشنا شدم، پایم به این محله باز شد. این میز سرتاسری که حدود بیست نفر را دور خودش جا میداد با این هدف کار گذاشته شده بود که بین آدمهای غریبه ارتباطی ایجاد کند و کافه را از کلیشهی میزهای دونفرهی دختر و پسری خلاص کند.

میراث 50 ساله شرکت معتبری چون سامان موتور که فعالیت در کنار شرکت معظم یاماها در ایران را تجربه کرده بود ، به گروه تجاری فستوس این جسارت را داد تا از این تجارب برای ورود به بازار بین المللی استفاده کند.

ولی ما استفادهی متفاوتی از این فضا میکردیم. اما ازآنجاکه فرمول یک، مهدکودک این صنایع است؛ از این اسباببازیها هم زیاد وجود دارد. چیزی میخوردیم و با هم حرف میزدیم و در عین حال به حرفهای بقیه ـ آنهایی که صدایشان به اندازهی کافی بلند بود ـ گوش میکردیم.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی و قیمت منبع اگزوز MVM X33 با ما تماس بگیرید. مرکز تعمیرات تخصصی شماره یک با انجام انواع سرویس دوره ای تویوتا لندکروز و دیگر خودروها در راستای سلامت خودروی شما خدمت رسانی می کند .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *