علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

یکی از این راهها این است که شما میتوانید پوششی در قسمت نواری دربها و پوشش سقف ایجاد کنید که فضایی با قابلیت عایق صدا تا حد ممکن را فراهم میکند. یکی از منابع احتمالی لرزش ، درست جدا نشدن سیستم تخلیه و اگزوز از بدنه خودروست .

دود سفید خروجی نشانگر آب است.دود آبی یا خاکستری نشانگر روغن در سیستم احتراق خودرو است و دود سیاه نشانگر نرسیدن هوا به محفظه احتراق و انجام نشدن عمل احتراق است.

به گزارش گروه وبگردی خبرگزاری صدا و سیما، علت خروج آب از اگزوز خودرو میتواند مواردی همچون وجود رطوبت در هوا (تنها برای چند لحظه آب از اگزوز خارج میشود)، ایجاد مشکل در سرسیلندر، واشر سرسیلندر و محفظه احتراق باشد.

یک کامپیوتر، میکروفن هایی که قبل و بعد از بلندگو قرار گرفتهاند را کنترل میکند. علت خروج آب از اگزوز خودرو میتواند در شرایطی یک امر عادی و بی خطر باشد و آن در فصل سرما به دلیل رطوبت است.

منظور از صدای موتور هر نوع صدای نا خوشایندی از قبیل غرش ، زوزه کشیدن ، تق تق کردن ، تاپ تاپ کردن و سوت کشیدن است . بنابراین motocross را جماهیر شوروی موتور سیکلت 250 مکعب به طوری لرزاند، رانندگی یک فاصله است.

حتما برای شما هم پیش آمده که پس از سواری با یک خودروی 100 هزار کیلومتر کارکرد، صداهای مختلفی را از درون کابین بشنوید که به مرور زمان باعث اذیت شدن سرنشینان یا حتی در برخی موارد از بین رفتن تمرکز راننده میشود.

با در نظر گرفتن اندازه موتورسیکلت می توانید یک مورد مناسب را پیدا کنید ، یا می توانید صدا خفه کن توصیه شده توسط سازنده را انتخاب کنید. برای کم کردن صدای ناشی از جاده شما میتوانید با دو راه حل پیشنهادی ما از صداهای مزاحم تا حد زیادی جلوگیری کنید.

یکی از منابع عمده در تولید سر و صدا قسمتهای تعلیقی خودرو مانند میلههای اتصال واشر، اتصالات توپی و بلبرینگی است که در صورت عدم چکاپ و کمکاری در رسیدگی به این قطعات باعث بروز مشکلات صدایی در قسمت کابین نیز میشوند.

شاسی خودرو برای کابین مانند اسکلت خودرو است که سیستم تعلیق، چرخها، فرمان و اکسل را بر روی خود به یدک میکشد. آنها تولید خود را در طول اشغال آلمان ادامه دادند. استفاده از لاستیکهایی با ساختار نرمتر در مواد استفاده شده در آنها و همچنین تنظیم باد لاستیکها بهطوریکه کشیدگی در قسمت برخورد با سطح جاده را با کمترین سطح نویز انجام دهد.

با اره برقی به مقدار معینی فشار برگشتی نیاز دارد تا به درستی کار کند و صدا خفه کن همچنین مانع از ورود ناخواسته به داخل سیلندر شما و احتمالاً صدمه جدی می شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *