علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

وایر ماشین این وظیفه را بر عهده دارد که انفجار بنزین در محفظه احتراق صورت بگیرد و در صورتی که این قطعه خراب باشد انفجار بیرون از محفظه انجام میشود و همین امر سبب صدای انفجار از اگزوز خودرو میشود.

در این صورت زمانی که دریچه هوا میخواهد باز شود در قسمت منیفولد جرقه و گاز به صورت همزمان قرار میگیرند وئ همین امر سبب میشود که انفجار در این قسمت صورت بگیرد. با ایجاد مرکز پژوهش، در دهه ۱۳۷۰ طراحی سمند روی پلتفرم پژو ۴۰۵ صورت گرفت و این خودرو در سال ۱۳۸۱ به تولید انبوه رسید.

به این ترتیب تمام حجم بنزین ماشین استفاده نمیشود و همین امر باعث میشود موتور ماشین به صورت خفه کار کند که به این فرآیند فلوت کردن موتور گفته میشود.

در این حال است که عطسه زدن در اگزوز ماشین رخ میدهد. اگر وایر ماشین خراب شده باشد ممکن است فیلتر هوا خودرو پاره شود. گرد و خاک و ناخالصی های دیگر توسط فیلتر اول و دوم گرفته می شوند و هوای پاک و تصفیه شده وارد موتور می شود.

در عین حال ، آنها تصفیه مایع ضایعات و تصفیه هوای داخل را پوشش می دهند و رقابتی ترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه می دهند.در حال حاضر ، این شرکت گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 ، صدور گواهینامه بین المللی کیفیت ISO9001 ، اعتبار اعتباری AAA و سایر گواهینامه ها را تصویب کرده است و سالانه 500000 لیتر خط پوشش تولید کاتالیست ، سیستم مدیریت کیفیت کامل و کنترل فرآیند دارد.قابلیت های مختلف تست عملکرد ، از جمله SRD ، SRF ، ICP ، BET و غیره!

اگر میخواهید از هزینههای سنگین تعمیر و تعویض این قطعه جلوگیری به عمل آورید، باید نسبت به علائم نیم سوز شدن واشر سرسیلندر پراید و نیز علائم سوختن واشر سرسیلندر پراید آگاهی داشته باشید.

به این ترتیب گازی که از احتراق نیمه کامل ایجاد میشود به قطعه اگزوز وارد میشود و صدای ناهنجاری شبیه به منفجر شدن به گوش میرسد.

5. مشاركت و توسعه منابع انساني (People Development & Involvement): تمامي توان بالقوه منابع انساني سازمان به بهترين شكل ممكن است از طريق يك سري از ارزش هاي مشترك و فرهنگ اعتماد و توانا سازي به كار گرفته مي شود كه اين كار مشوق مشاركت همگاني در امور ميباشد.

واشر سربی در حقیقت واشری متشکل از شبکه توری مانند سیم های فولادی نازکی است که حفره های آن با سرب ریخته گری شده پر شده است. یکی از مشکلاتی که رانندگان با آن رو به رو میشوند شنیدن صدای انفجار از اگزوز میباشد.

گاهی امکان دارد که به جای صدای انفجار شما صدای پت پت اگزوز و یا عطسه کردن اگزوز و یا صدای ترقه از اگزوز بشنوید که درقسمت های پایین تر ما دلایل بروز این صداها را نیز با هم بررسی میکنیم.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *