علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

چرا که استفاده از مواد یکبار مصرف یا تجدیدناپذیر برای محیط زیست مضر بوده همچنین صرفه ی اقتصادی ندارد. بنابراین از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

یکی از وسایل نقلیه مهم و ضروری در شهرهای شلوغ موتور سیکلت میباشد. یکی از دلایل عمده خرید موتور سیکلت در کشور ایران استهلاک کم و گریز از ترافیک میباشد.

در واقع یک وسیله نقلیه دو چرخ میباشد که از نظر ظاهری شباهت زیادی به دوچرخه دارد با این تفاوت که نیروی مورد نیاز برای حرکت را از طریق بنزین به دست میآورد. برای رانندگی کردن با موتور سیکلت باید مهارت راندن آن را بیاموزید و گواهی نامه موتورسیکلت را دریافت کنید.

ما با هدف رضایت 100٪ مشتری ، پیش فروش حرفه ای و خدمات پس از فروش را ارائه می دهیم. ما در این مقاله شما را با انواع موتور سیکلت آشنا میکنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید موتور سیکلت باید به آنها توجه داشته باشید را آموزش میدهیم.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید موتور سیکلت را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدلها و قیمتها با خرید این وسیله نقلیه به مشکل برخوردهاید، اصلا نگران نباشید. و بدون تلاش زیاد.استخر جوشکاری عمیق است و تمام شکل آن خوب و سازگار است.به طور معمول ، تسلط بر TIG سخت تر از سایر مراحل جوشکاری است ، اما این دستگاه کار را آسان می کند.

در این مدل جوشکاری از یک سر پیک با هوا و گاز را مخلوط نموده و با سرعت میدمند و همراه یک الکترود آرگون، جوش زده می شود.

پس از نظر شتاب و سرعت جای نگرانی در این مورد وجود ندارد و شما میتوانید با سرعت دلخواه موتور سیکلت خود را برانید.

صنایع استیل هونام انواع خدمات قرقره جوش و درز جوش مخازن شما مشتریان عزیز را با کیفیت بالا و استاندارد های روز دنیا تعمیر می کند.

ولی به بالا بردن دور موتور دولوله خروجی منبع اگزوز با قطر 5 سانتی متر صدای وحشتناکی را تولید می کند. بخش غیر مسابقهای TRD که در زمینه تجهیز خودروهای شهری به فعالیت میپردازد، قطعات مختلف تیونینگ نظیر انواع بادی کیت، ادوات اسپرت داخل کابین،مجموعه فنربندی، کیت سوپرشارژر، اگزوز حرفهای و…

صدای ضربه فلزی عمیق می­تواند در اثر فرسودگی یاتاقان­های دسته شاتون ایجاد شود، و ممکن است بیانگر این باشد که موتور شما به پایان راه رسیده است (یا به زودی خواهد رسید!).

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *