علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

در تصویر زیر منبع اگزوز شرولت 2800 در کنار منبع اگزوز پراید ملاحظه می کنید. منبع اگزوز ما دو ورودی دارد برای ساخت یک دوراهی ما از این قطعه که به آن خشتکی هم می گویند استفاده کردیم.

بالا شکاف گام ساخت و ساز و درمان سطح. همانند کامارو، شتاب بالا در این هیوندای به ویژه سرپیچ ها با اشکال در فرمان پذیری مواجه است. SHARKROAD دو را به یک اگزوز Sportster بالا امتیاز پس از بازار هارلی اگزوز برای اصلاح Sportster.

در اين مطالعه به چگونگي رفتار هواي خروجي اگزوز موتورسيكلتهاي CG125 كنوني وم يزان صداي توليد شده توسط آنها پرداخته شده و راهي براي كاهش صداي اين موتورها ابداع شده است. و بهترین قیمت منبع اگزوز نیسان وانت را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

بهترین تایم بدست آمده به دست آمده از صفر تا 100 کیلومتر و با استفاده از دنده پشت فرمان عدد 10 ثانیه را نشان می داد. برای شروع ما از فلنج کاتالیست برای برقراری ارتباط منبع اگزوز جدید به لوله اگزوز پراید استفاده می کنیم.

اما ما منبع اگزوز را کوتاه می کنیم. کلیپ صدای اگزوز با بک فایر به زودی در ادامه همین پروژه ارسال می کنیم.

از آن جایی که وظیفه پیستون بیرون راندن گازهای ناشی از احتراق از محفظه سیلندر می باشد، با فرسوده شدن حلقه ها این عمل به درستی انجام نمی گیرد. اگر کاتالیست نداشتید می توانید از یک منبع اگزوز داغی این قطعه را تهیه کنید.

1) صدا: بیشتر از یک صدای شایعه و عمیق تر است. این منبع اگزوز از دو لوله 5 سانتی متری ساخته شده که از یک طرف وارد منبع اگزوز و بدون هیچگونه خمیدگی یا تغییر مسیر از طرف دیگر از منبع اگزوز خارج می شود.

می توان گفت سایلنت سازی ژنراتور های گازی به مراتب بسیار راحت تر از ژنراتور های دیزلی است. این جزئیات مدل های مناسب برای. برای شروع منبع اگزوز فابریک پراید صندوق دار را باز کردیم.

طریقه ساخت کیت اگزوز دست ساز آموزش ساخت بک فایر آتیشاگزوز کاردستی با وسایل دور ریختنی آموزش ساخت چراغ جلو نور بالاپایینعقب برای دوچرخه 5 وسیله جانبیکاربردی دوچرخه وسایل جانبی جالبجذاب برای دوچرخه وان کار تصاویر جاسوسی تازهنسل جدید بامو M3 با پوششهای ساختن راه جدید در پایتخت گرهایترافیک باز نمیکند اموزش ساخت بک اسموک عکس فیلم ساخت چراغ برای دوچرخه ویدیو کلیپ مجله ایرانی ساخت لامبورگینی دستساز در مشهد خبرگزاری مهر اخبار – ساختن اگزوز برای دوچرخه.

در حال ساخت برد رله کوئل هستیم. اگر وضعیت سیستم برق بسیار خراب باشد، در هر حالتی از کارکرد پیشرانه این وضعیت دیده میشود اما اگر در دورهای بالاتر این اتفاق افتاد، میتواند ناشی از برق دزدی و یا تنظیم نبودن دهانه شمع، پلاتین و…

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *