علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

مخزن سوخت دارای یک جداره داخلی گالوانیزهشده است و ظرفیت آن افزایش یافته است افزایش ظرفیت مخزن سوخت (به 19 لیتر) و افزایش دوام آن، تجربه دلپذیرتری را از سواری با این موتورسیکلت برایتان به ارمغان میآورد. Ltd. یک شرکت فنی متخصص در انواع مختلف تصفیه گازهای خروجی است.این تیم دارای تجربه غنی از گازهای خروجی موتور احتراق داخلی و VOC و بیش از ده سال سابقه کار است و تعداد بسیار کمی از تأمین کنندگان با توانایی طراحی کل فرایند از کاتالیزور به راه حل کلی هستند.در حال حاضر ، این محصولات انواع کاتالیزورهای اگزوز ، DOC ، CDPF ، SCR ، ASC و غیره را پوشش می دهند.

جداره بیرونی منبع اگزوز که از جنس فولاد ضدزنگ است و طراحی هوشمندانه قسمت داخلی برای عایقسازی حرارتی، مانع از داغ شدن بیش از اندازه لوله اگزوز در سفرهای طولانی میشود.

چراغ عقب LED پرنور و خیرهکننده است و کارکرد هشداری خود را به بهترین شکل انجام میدهد. چشمک زدن این چراغها با وجود همه چراغهای دیگر به خوبی به چشم میآید و راکب میتواند مطمئن باشد که رانندگان سایر وسایل نقلیه آن را میبینند و حواس خود را جمع میکنند.

کیا سراتو در ایران در حال عبور از سومین نسل خود است، که به لطف اطلس خودرو تمامی نسلهای سراتو در ایران حضور پیدا کرده و تا حد زیادی توانستهاند دل ایرانیانی که حق انتخاب زیادی هم در این کلاس نداشته را به دست بیاورد.

آیا واقعاً لحظه ای که چراغ چک موتور خودرو روشن میشود باید ترسید و به نزدیکترین تعمیرگاه ماشین مراجعه کرد؟ کتابچه های راهنمای تنفس – کتابچه های راهنمای مصرف و اگزوز و سایر نشریات کتابچه های راهنمای نصب ، راه اندازی و سرویس ، اسناد مهمی هستند که باید بخشی از کتابخانه هر کشتی باشد.

و اتاق سری P بهینه برای مسافت های طولانی و با توقف های بسیار کم می باشد.. چراغ جلوی LED چهار-عدسی که توان آن به 30 وات میرسد میتواند مسافتی بسیار طولانی را در شب روشن کند. اینها در کنار یکدیگر یک صفحه بزرگ را شکل میدهند که زین در میانه آن جای دارد.

در دو طرف چراغ جلو دو چراغ راهنمای اضافه جای داده شده است. لازم است وضعیت فیلتر هوا را بررسی کنید ، اگر کثیف باشد ، مخلوطی که وارد سیلندر می شود حاوی مقدار زیادی سوخت است. تعمیر و یا از پمپ نو استفاده کنید.

با متوجه شدن علت صدای انفجار از اگزوز خودرو میتوانید سریع تر متوجه مشکل خودرو تان شوید و برای رفع ان اقدام کنید. وقتی هوا سرد و زمستانی است بسیار رایج است که آب از اگزوز خودرو خارج شود.

قسمت عقب زین، بزرگ، نرم و راحت است. با چنین اگزوزی مسافر ترک نشین میتواند با خیال راحت پاهایش را نزدیک به سایلنسر بگذارد. توجه داشته باشید که سایلنسر یدک منبع لیزارو نیز موجود است.

چراغ موقعیت جلو چنان طراحی شده است که تابش آن انکساری باشد. حتی در خودروهایی که ارتفاع پایینتری نسبت به سطح زمین دارند گیر کردن این قطعه در هنگام ورود و خروج از رمپهای با شیب زیاد و غیر استاندارد پارکینگهای منازل نیز موجب آسیب دیدهگی آن خواهد شد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.