علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

شکل اورگانومـیک زین بسیـار مناسب بوده و در هنگام سوار شدن شما را کاملا مسلط بر موتور و محیط اطراف خواهد کرد و کمترین مـیزان فشار بـه ستون فقرات را وارد مـی سازد و به دلیل پهنی و نرمـی آن درون رانندگی های طولانی خیلی دیرتر دچار خستگی خواهید شد.

تاخیر زمانی سنسور برای ارسال سیگنال به واحد کنترل الکترونیکی (ECU) افزایش یافته و سنسور کند عمل می کند کــه این امر از نزدیک شدن مخلوط سوخت و هوای مـــوتور به محدودهء بالانس جلوگیری خواهد کرد. اندازه موتور مستقیماً متناسب با حداکثر توان خروجی است که ژنراتور می تواند تأمین کند.

لازم به ذکر است که به جز محدودیت های زیست محیطی که برای همه فعالیت های مرتبط با استخراج و بازیافت فات گرانبها و ضایعات الکترونیکی و صنعتی وجود دارد، محدودیت خاصی برای بازیافت فات گروه پلاتین وجود ندارد.

در این حالت ، غنی سازی قوی مخلوط کار سوخت و هوا رخ می دهد ، سوخت بیش از حد لازم وارد محفظه احتراق می شود.

در انتخاب ژنراتورها عوامل متعددی نظیر تامین سوخت و ذخیره آن، شرایط کار و تامین بار و غیره تاثیر دارند. وقتی که این حال بهم دست میداد ندونم کاری زیاد میکردم به خاطر همین آهنگ ملایمی رو انتخاب کرده بودم که بتونم حواس دلم رو باهاش درگیر کنم تا بلکه در برابر شور و اشتیاقم ایستادگی کنم.

با دلخوری بین حرفهام اومد و گفت: اگه مزاحم بودی که خودم پرتت میکردم بیرون! گلدونی که حالا داخلش رو از گل پر کرده بودم رو بلند کردم و با دنبال کردن افکارم گامهایی بلند به سمت میز سلطنتی که توی سالن قرار داشت راهی شدم.

آه کوتاهی کشیدم و مردمکهام رو به طرف عقربههای ساعت هدایت کردم؛ ساعت حوالی هشت شب بود و اوستا هنوز از توی اتاقش بیرون نیومده بود. لبخند کوتاهی به این حس زدم و شاخه به شاخهی گلهای زرد و قرمز رز رو از کاور پلاستیکی جدا کردم؛ با حوصله توی گلدون کریستالی جای میدادمشون و از عطرشون مست میشدم که آهنگ تموم شد.

دستی به توی موهای مرتبش کشید و چندینبار نجوا کرد؛ ملودی! پلکی زدم و با حسرتی که توی دلم بغضش گرفته بود گفتم: ملودی! نفسی از گلهای هلندی گرفتم که احساس خوشی توی دلم جمع شد. شرکت در سال ۱۳۵۶ دارای قصد جدی برای تولید جایگزین پیکان بود که با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ و جنگ ایران و عراق، پروژه لغو شد و سپس این شرکت با پژو فرانسه و شرکای خارجی برای تولید خودروهای جدید در ایران به توافق رسید.

این هم سند دیگری است که کودتای نوژه توهم بود. این همه سر و صدا ایجاد کردم، آهنگ گذاشتم و بارها هم صداش کردم ولی یکبار هم بیرون نیومد که ببینه چطور داشتم برای شب تولدش تدارک میدیدم. کاربرد قطعات اگزوز به این ترتیب است: منیفولد خروجی دود این قطعه در انواع مختلفی موجود است که به تناسب نوع موتور در خودرو انتخاب می شود؛ برای مثال در یک موتور خطی در کناره ی موتور و در موتورهای خورجینی در دو سمت موتور قرار می گیرد.

من بهعنوان نماینده دانشجوها انتخاب شده بودم که پشت تریبون بروم و حرف بزنم. روغن سوزی , اتفاقی به شدت بد برای خودرو و کسانی است که عاشق گاز دادن یا مانور دادن در خیابانها هستند .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.