علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

مشتریان عزیز ساکن تهران: در صورتی که لوازم یدکی مورد نظر در ساعت اداری خریداری شده باشد از همان روز تا حداکثر 24 ساعت بعد تحویل خریدار محترم خواهد شد و در صورتی که خارج از زمان اداری خریداری شده باشد تا 48 ساعت آینده بدستشان خواهد رسید.

باید بیشتر در مورد تجربه خودم با اتومبیل برایتان بنویسم: چند وقتی بود که آگاهی من در مورد زیان های گوناگون خودرو موجب شده بود که در مورد استفاده از اتومبیل احساس ناجوری داشته باشم. نشتی آب رادیاتور یک مسئلهی جدی است و در صورت مشاهده باید فورا نسبت به رفع آن اقدام کرد تا مشکلات بزرگتر و پر هزینهتر ظاهر نشود.

بنابراین آن را به مدت یکسال نگه داشتم و نفروختم، و هر از چند گاهی، در صورت ضرورت یا عجله، از آن استفاده می کردم. این منبع به صورت پیشفرض توسط کمپانی تولید کننده خودرو روی آن نصب میشود. با اضافه شدن سیستم ترمز ضدقفل و کیسه های هوا به تیپ 2 در سال 90 و اختلاف قیمت ناچیز بین تیپ 3 و 5، تولید این تیپ نیز در همان سال متوقف شد.

اگر یک تولید خانگی باعث مشکلات خاصی می شود، شما می توانید بسیاری از مدل های شاهزاده را در فرم به پایان برسانید. خرابی واشر سرسیلندر، عدم یکپارچه بودن بلوک سیلندر یا حل شدن واسکازین در روند احتراق میتواند از دلایل خروج دود سفید در طولانی مدت باشد.

هر چه اتومبیلم بیشتر در حالت پارک در گاراژ می ماند من بیشتر متوجه می شدم که تا چه حد از آن بی نیازم. با توجه به تمام زیان هایی که خودرو بر جوامع تحمیل می کند، عاقلانه است که در رابطه عاطفی خود با اتومبیلمان بازنگری کنیم.

و دلیل اصلیِ رشد سرطانی شهرها که بی وقفه مرزهای شهر را به درون طبیعت اطراف آن می راند و بر مسافت های درون شهری می افزاید همین خودروست.

2. خريد خارج: كليه خريد هايي كه موثر بر كيفيت بوده و از منابع خارج كشور تامين مي گردد. به طور کلی جدایی و طلاق از اتومبیلم احساس بسیار خوبی داشت.

پس از گذشت یک سال از جدایی امتحانی ما، من تعداد سفرهایی که در طی سال با اتومبیل کرده بودم را حساب کردم و دیدم که این تعداد سفر واقعا هزینه هایی را که برای عوارض، بیمه، نگهداری و تعمیر و استهلاک متحمل می شدم را توجیه نمی کند.

ایشان با هدف کمک به پاکیزگی محیط زیست ترک اتومبیل کرده بودند و به نظر می رسید که نبود آن در زندگی ایشان محدودیتی به وجود نیاورده بود.

طی سال هایی که بدون اتومبیل زندگی کرده ام با افراد دیگری مثل خودم آشنا شده ام. آنها پای پیاده، با دوچرخه و وسایل نقلیه عمومی به هر کجا که می خواستند می رفتند و اصلا احساس نمی کردند که با کنار گذاشتن خودرو، ایثار کرده اند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *