علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

بر حسب قدرت، وسایل نقلیه دو گانه سوز (CNG) در حدود ۱۰تا۱۲درصد قدرت خود را به علت اینکه گاز طبیعی جای اکسیژن در محفظه احتراق موتور را میگیرد، از دست میدهند.

به علت سبکتر بودن گاز CNG نسبت به هوا، در فضا پراکنده میشود. عموما احتمال آتش سوزی در شرایط عادی کارکرد، بسیار کم است. کارکرد موتور در شرایط جوی با درجه حرارت بالا، زمانبندی نادرست، احتراق تغییرات آنالیز و ترکیب شیمیایی گاز مهمترین علل کوبش در موتورهای گاز سوز هستند.

بنابراین این گاز طبیعی بادرصد متان بالا، کوبش موتورهای گاز سوز را تا حد زیادی کاهش میدهد. البته اکثر تعمیرکاران به جهت اطمینان از عدم بروز مجدد روغن سوزی، پس از تعمیر سرسیلندر به سراغ رینگ و پیستونهای موتور نیز رفته و آنها را هم تعویض میکنند.

البته این موضوع از ظاهر این خودرو بسیار آشکار است. قطعات همه در کیفیت بسیار خوبی قرار گرفته اند.لمس فرمان و اهرم iDrive نیزاین لذت را بهبود می بخشند.اهرم را در حالت D گذاشته به آرامی به راه می افتم.ابعاد مستطیل شکل خودرو حجم واضحی را در ذهن برای عبور از معابر تنگ به نمایش می گذارد.صندلی ها اسپرت اما راحت هستند و سر پیچ ها بدن را به خوبی در بر می گیرند.چند خیابانی را آرام رانندگی می کنم ولی از آنجایی که این یک ب ام و است و لذت آن در مانور پذیری های بی نظیرش نمایان می شود دکمه ی اسپرت را فشار داده و سیستم کنترل پایداری را هم خاموش می کنم.این ب ام و در حالت کامفورت و اکونومیک همانند پسری مودب؛سر به زیر و قانع به مصرف کمتر جلوه می کند اما وقتی این سیستم ها را خاموش می کنید ذات خانوادگی ب ام و پدیدار می شود.کمک ها خشک تر عمل می کرد تا جایی که با همراهی رینگ های 19 اینچی،ضربات جاده کمی آزاردهنده بود.به میدانی بزرگ می رسم.اتومبیل ب ام و است،دیفرانسیل عقب و در حالت اسپرت پلاس!

روغن همان چیزی است که موتور خودرو را از تخریب به دلیل تماس زیاد فلز روی فلز دیگر دور نگه میدارد.

این پرسشها توسط مردم در هنگام سوختگیری از پمپ گاز مطرح شدهاند. باید توجه داشت که یک مخلوط گازی تمایل به احتراق آهستهتری نسبت به بنزین دارد و ممکن است به هنگام عبور و خروج از سوپاپها باز هم در حال سوختن باشد.

از طرفی در موتورهای بنزینی، بنزین تاثیر خنک کنندهای در سیستم مکش سوخت و سیلندرها دارد. شتاب صفر تا ۹۶ این نسخه در حدود ۳.۷ ثانیه تخمین زده میشود.

از جمله این ایرادها میتوان به اشکال در شروع حرکت، ضعیف شدن موتور هنگام درجا کار کردن (به ویژه هنگامی که کولر، چراغ ها یا گرمکن شیشه روشن باشد) و مصرف سوخت بالا اشاره کرد.

برای آن دسته از افرادی که توانایی تغییر وسایل نقلیه خود را به طور مداوم به مدت چندین سال دارند ، کار تعمیر و نگهداری مشکل خاصی نخواهد بود. اگر دو موج هم فاز باشند با هم جمع شده و موجی با همان بسامد قبلی و با دامنه ای دو برابر تولید می کنند که آن را تداخل سازنده می نامند.

تیتانیوم او را بهترین می دانند. لوله اگزوز Jac J5 اصل که مستقیما توسط بازرگانی ایمن یدک وارد می شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *