علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

سیستم پارک هوشمند یا دستیار پارک هوشمند در واقع ترجمه عبارت Intelligent Parking Assist بوده و آن را بطور مخفف IPA می نامند.سیستم هوشمند پارک یا همان IPA در سه شرایط پارک دوبل ، خروج از پارک دوبل و پارک سنگ چین یا همان پارک L می تواند مفید واقع شود.با روشن کردن یا در حالت آماده قرار دادن پارک هوشمند ، خودرو با اندازه زدن فضای موجود و در صورت مناسب بودن فضا ، روی صفحه نمایش پیام مربوط نمایش داده می شود.

زیرا به راحتی خشک یا خارج نمیشود و به مرور پوسیدگی ایجاد میکند. به راحتی شما را به نزدیکترین تست انژکتور راهنمایی خواهد کرد. شلوار خود را از قسمت سوخته شده بریده و اجازه ندهید محل سوختگی با شلوار شما تماس داشته باشد.

هدرز میتواند در دورهای بالا بسیار به ماشین شما کمک کند و شتاب کلی خودرو را در سرعت های بالاتر بهبود میبخشد ، البته این بدین معنی نیست که شتاب صفر ماشین افزایشی نخواهد داشت ، شتاب کلی ماشین یعنی حتی در شرایطی که شما از صفر شروع به حرکت میکنید نیز این شتاب را حس خواهید کرد.

در جواب به این سوال باید بگوییم که بله جنس هدرز مورد استفاده بسیار بسیار مهم است ، هدرز ها در انواع جنس های مختلف وجود دارند که معمولاً بسیاری از آنها کیفیت کافی را ندارند به همین دلیل شما باید از جنس استیل استفاده کنید ، در ایران تولید کننده های حرفه ای وجود دارند که هدرزهایی از جنس استیل تولید مینمایند.

کلیه لوازم یدکی OE و اصلی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی، تولید انواع اگزوز های بیل های مکانیکی، لودر و گریدر. واترپمپ تراکتور رومانی 650 -قیمت پارس یدکواترپمپ تراکتور رومانی 650 ساخت شرکت ATS شرکت ا تی اس (ATS) تولید کننده انواع واترپمپ تراکتورهای زراعی می باشد که تمام واترپمپ های تولیدی دارای گارانتی بوده و با بهترین کیفیت در فروشگاه لوازم یدکی تراکتور پارس یدک عرضه می شود.لوازم یدکی تراکتور رومانی و فرگوسن در تهران | کتاب اولفروشگاه تراکتور رومانی – نمایندگی فیات و فرگوسن و رومانی – لوازم یدکی وسایل نقلیه سنگین – لوازم یدکی لیفتراک – نمایندگی فرگوسن – نمایندگی رومانی – تهران، منطقه 12، اکباتان، پاساژ آبی، ط.

هدرز را میتوانید از لوازم اسپرت تهیه کنید ، البته نکته هایی نیز وجود دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد. تغییر گیربکس معمولاً در اتومبیل های سری پژو بسیار مرسوم است (پژو و سمند) گیربکس در واقع وظیفه انتقال قدرت موتور به چرخ ها را دارد و هرچه گیربکس بهتر عمل کند به همان میزان میتواند شتاب اتومبیل را بهبود بخشد.

روی سپر جای نوار لاستیکی وجود دارد ولی از آن خبری نیست. از نقاط قوت زونتس ZT250R بايد به سيستم ترمز آن اشاره کرد. ضمن اینکه در کتاب های فنی مصور به راحتی میتوانید با انواع و اقسام حالت های گوناگون و اشکال مختلف آن اشنا شوید، و برای درک بهتر تصاویر آن این چند خط سیاه مشق بنده را با آن منطبق کنید.

این مدل یک مدل “جاوا-250” از چکسلواکی بود. ریمپ کردن ECU را مکانیکی های تست انژکتور انجام میدهند ، کافی است برای این کار از یک نفر بپرسید نزدیکترین تست انژکتور کجاست؟ Remap کردن خودرو برای خودروی پراید میتواند تا 20% افزایش شتاب خودرو را در پی داشته باشد اما برای خودروهای دیگر این میزان مساوی با 10% میباشد.

هدرز در واقع سیستم استخراج گاز و دود از داخل موتور میباشد ، متاسفانه منیفولد اورجینال اتومبیل ها نمیتوانند این گازها را به صورت کامل از موتور خارج نمایند و در نتیجه توان موتور کمتر شده که در نهایت منجر به کاهش شتاب میگردد ، اما زمانی که هدرز را نصب میکنید تفاوت را کاملاً حس میکنید به نوعی که در تعویض دنده و همچنین در دورهای بالا گپی نخواهید داشت و توان خروجی بیشتری از موتور خواهید دید چراکه گازها به صورت کامل از موتور خارج میشوند.

به طور کلی میتوان گفت شتاب را تا حدود 3 الی 5 درصد بهبود خواهد داد که این مقدار در سرعت های بالای 100 کیلومتر بر ساعت میتواند تا 8 درصد نیز افزایش یابد. یعنی اگر شتاب 0 تا 100 خودرو شما 10 ثانیه است Remap کردن ECU میتواند این میزان را به 9 ثانیه برساند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *