علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

از سوی دیگر خودرویی که به آهستگی شتاب میگیرد یا از شتاب خود میکاهد 20 درصد کمتر از خودرویی که به سرعت شتاب خود را کاهش یا افزایش میدهد و کمتر از ترمزهای شدید استفاده میکند، بنزین می سوزاند. در کل باید گفت موتور EF7 موتور فوق العاده قدرتمند و خوبیه که طراحی المانه .اما تو این چند سال با تحمیل تحریم به ایران ایران خودرو مجبور شد از قطعات بی کیفیت چینی و چه بسا بی کیفیت تر ایرانی واسه این موتور استفاده کنه .که باعث بد نامی این موتور فوق العاده بشه..

تو هفته های اول ماشین عالی بود اما بعد از 2 هفته صدای موتور ماشین روز به روز بیشتر ولی برخلاف بقیه موتور های ef7 روغن ریزی نداشت .این افزایش صدا ادامه داشت تا جایی که 2 ماه بعد از خرید خودرو یکی از میلنگ ها گیر کرد و موتور به قول معروف جامپ کرد که باعث لرزش شدید موتور شد .اما خوشبختانه به خاطر کارت طلایی تونستیم 1 موتور صفر بدون هیچ هزینه ای برای خودرو بگیریم…

روغن کاری موتور برق نیز تا حدودی می تواند با کمک کردن به انجام صحیح کار ژنراتور، جلوی خرابی آن و انتشار مونوکسید کربن را بگیرد. میگفتن روغن ریزی دارن وسایل یدکیش گیر نمیاد و …

برای لرزش نمایندگی گفت کاملا برای موتور ef7 طبیعی هست وقتی گفتم مدل 88 داشتم و اینطوری نبوده کارشناس گفت اینارو با مدل پایین ها مقایسه نکنید! 2.8/5 6رای ارسال رتبه این پســت برای شما مفیــد بود ؟ اگر شما به یکی از این مشکلات در خودروی خود مشکوک شدید، چک کردن خودرو به وسیله یک مکانیک حرفه ای بسیار مهم و ضروری است.

13-سلام خدمت شما دوستان من سال 91 .یک دستگاه سمند ال ایکس با موتور ملی خریدم . 15-سلام بنده پیشتر یه سمند با موتور ملی داشتم. متاسفانه بعد از یک اشتباه که توسط نمایندگی صورت گرفت اونم در چک آپ نتونستن تشخیص بدن که رادیاتور سوراخه و من راه افتادم و موتور سر سیلندر سوزوند.

مخارج تعمیرش که چه عرض کنم تعویض قطعاتش که توسط نمایندگی انجام شد حدود ۳ میلیون در سال ۹۲ شد که واقعا هزینه بالایی داشت. با شناختن دختر کنارش خوف کردم و قاب عکس از دستم روی زمین پرتاب شد.

بعد از چند وقت صندلي راننده شكست ٦ ماه طول كشيد نمايندگي شهر جم بعد از فروش ماشين با من تماس گرفت اقا صندليتون رسيده، اگزوز ماشين به صدا افتاد چندتا نمايندگي بردم حتي شيراز گفتن همينه. اينم بگم عمده مشكل EF7 دريچه گاز كه با تاخير گاز مي خوره و به هر نمايندگي مراجعه كردم گفتن همشون همينطوري هستن بايد باهاش مدارا كني.

درانتخاب نوع موتور اگزاست فن می بایست به درجه حفاظت الکتروموتور وتوان الکتروموتور توجه شود تا کارایی و عمر مفید به حداکثربرسد ومتناسب با بقیه تجهیزات باشد. از دلايل مهم تولید دود سیاه توسط موتور میتواند عدم مخلوط سوخت و هواي صحیح باشد كه يا سوخت در آن بيش از حد است و يا هوا به مقدار كافي وجود ندارد.

در ادامه به بررسی عومل مهم در ايجاد اين مشكلات خواهیم پرداخت. فرمون به نظرم قدری از سمند سفت تره. Z250 گونه خیابانی مدل بسیار محبوب Ninja 250R بود و همچنین آن را می توان گونه کوچکی از Z800 دانست.

اگزوز خودرو یکی از مهمترین قطعات خودرو بوده که وظیفه انتقال گازهای خروجی از موتور را به بیرون دارد. عملکرد فنی و پایداری آنها نیز قابل قبول بوده و میتواند یکی از گزینههای مطلوب مشتریان در بخش ۲۵۰ سی سی استریت باشد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *