علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

ماده 18 ـ راهنمايي و رانندگي ميتواند پلاك ويژه تحويلي به سازندگان يا فروشندگان وسايل نقليه را، به علت نداشتن نياز به استفاده يا استفاده برخلاف مقررات پس بگيرد. چگونگي انجام شمارهگذاري شامل مدارك مورد نياز و خدمات پس از شمارهگذاري و عوارض و ماليات مصوب و مانند آنها در دستورالعمل مربوط از سوي راهنمايي و رانندگي مشخص و اعلام خواهد شد.

ماده 7 ـ در صورتي كه وسيله نقليه از سوي مراجع صلاحيتدار توقيف، تمليك، ضبط يا مصادره شود، بايد مراتب حداكثر ظرف پانزده روز از سوي مرجع مربوط و يا منتقلٌاليه يا نماينده قانوني وي به واحد شمارهگذاري محل اعلام گردد.

مأموران راهنمايي و رانندگي و پليس راه هنگام كنترل گواهينامه رانندگان موظفند در صورتي كه تاريخ اعتبار آن سپريشده باشد، گواهينامه رانندگي را با ارايه رسيد اخذ و پس از اعمال قانون، گواهينامه يادشده را براي تمديد و يا تجديد به اداره مربوط ارسال نمايند.

اگر پس از انجام این کار بخواهیم TOB (شعاع خم، زاویه پیچش، زاویه خم) را به صورت دستی وارد کنیم گزینه 5 را انتخاب کرده و با استفاده از کلیدهای کمکی این تغییرات را روی آن ها اعمال می کنیم.

ادامه کارهای روز قبل ، این طراحی ها در محیط – نرم افزار Mechanical انجام می شد – که در تسلط کامل مهندس بالاور بود – طراحی سالن های غربی و شرقی سالن خیام و عطار 1و2 که یک هفته به طول انجامید که در طول این یک هفته و طی انجام این کار ، مطالب زیادی آموختم که به نظر خودم مطالب بسیار مهمی بودند .

۳ چطور طراحی نامناسب اگزوز قدرت را کم میکند؟ ماده 39 ـ راهنمايي و رانندگي موظف است در صورتيكه گواهينامه رانندگي اشتباه يا ناقص صادر شده باشد از دارنده آن اخذ و پس از رفع اشتباه و نقص، گواهينامه صحيح را صادر و به وي بازگرداند.

پس از رفع عيب و نقص فني لازم است مالك و يا نماينده قانوني وي براي پس گرفتن پلاك به راهنمايي و رانندگي محل مراجعه نمايد. كارت خودرو از سوي راهنمايي و رانندگي بعد از تأييد مراتب تنظيم سند در دفترخانه اسناد رسمي كه بوسيله پست سفارشي يا رايانهاي به سيستم راهنمايي و رانندگي منعكس ميشود، به خريدار تحويل ميگردد.

کاتالیزور یکی از قطعات ارزشمند سیستم آلایندگی خودرو است و مانند قطعات دیگر خودرو ممکن است کیفیت علمکرد اولیه خود را از دست بدهد که تاثیر منفی مستقیمی در عملکرد آن خواهد داشت.

هنگامی که یک مولکول NO یا NO2 در تماس با کاتالیزور قرار گیرد ، به مولکول های نیتروژن و اکسیژن شکسته می شود. اگرچه این مسئله برای رفت و آمد روزانه با موتور سیکلت های برقی مشکلی ایجاد نمی کند اما احتمالاً در سفرهای طولانی جاده ای که به سوخت گیری در طول سفر نیاز دارند، مشکل ساز است.

در دهه های اخیر، کیفیت هوا به دلیل شهرنشینی و صنعتی شدن به طورجدی وخیم شده است. 107 ـ وسيله نقليه مفصلدار: وسيله نقليهاي است كه شامل يك كشنده و يا وسيله نقليه موتوري و يك نيمهيدك متصل به آن باشد كه با بار يا محفظه حمل مسافر داراي عرض حداكثر 6/ 2متر، طول حداكثر 35/18 متر، ارتفاع حداكثر 5/4 متر و وزن حداكثر40 تن است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *