علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

زمانبندی تزریق سوخت به هم خورده و سوخت ارسالی بعد از زمان تعیین شده ارسال میشود. 22.بررسي و تاييد فرم درخواست ثبت سفارش توسط مسئول تداركات خارج و مدير تداركات در فتوكپي فرم مربوطه و ارسال آن همراه با نسخ اصلي به دفتر مديريت.

مثلا اگر باران ببارد و شما بخواهید دنده عقب بروید اطلاعات مربوطه از طریق واحد سنسور باران و واحد گیربکس به سرور اصلی رسیده و دستور روشن شدن برف پاک کن عقب صادر می شود. برای تغییر صدای خودرو از فابریک به یک صدای هیجان انگیز، کم هزینه ترین روش، نصب توربو ساند سوت اگزوز خودرو می باشد.

مرکز تعمیرات تخصصی شماره یک با انجام انواع سرویس دوره ای تویوتا لندکروز و دیگر خودروها در راستای سلامت خودروی شما خدمت رسانی می کند .

گازهای آلاینده خروجی از موتور خودروها شامل گازی سمی به نام کربن مونواکسید، VOC ها (ترکیبات آلی فرار) و همچنین ترکیبات نیتروژن اکسید است که باعث ایجاد مه دود می شود (دود سرفه آوری از اگزوز خودروها خارج می شود) .

اشک دمیده شده توی چشمهام و با پلکی که زدم رها شدند و روی گونههام شیار ایجاد میکردند که پشت در چوبی سر خوردم. نمیدونم چرا اسم این بشر میاد تمام تن و بدنم مثل بیدی در باد میلرزید و چشمهام فروغ رو از دست میداد؛ شاید چون بوی خون میداد!

با این حال ، باید در نظر داشت که احتراق بنزین نه بر روی اکسیژن خالص ، بلکه با کمک هوای معمولی ، در بیشتر قسمتها از نیتروژن انجام می شود.

بر اثر این واکنش گازهای NOx حاصل احتراق که جزء مواد خطرناک و سمی می باشد در داخل کاتالیست با آمونیاک واکنش داده و مولکولهای سمی NOx به نیتروژن و آب تبدیل میشوند که برای سلامتی انسان مضر نمی باشند.

بدنه این فیلتر شفاف بوده و سوخت داخل آن نمایان است و به راحتی می توان تمیزی و یا گرفتگی آن را مشاهده نمود. و اکنون اروپا تحریم های آمریکا علیه ایران را به دلیل محرومیت از سیستم مالی جهانی تحت حاکمیت نیویورک تحمل می کند.

شمع های نیمه آب شده رو با انگشت خاموش کردم، از سوزش انگشتم “آخ” بلندی گفتم و انگشتم رو مکیدم بلکه از دردی که خودم قاتلش بودم خلاصم کنه. این قطعه تاثیر چشم گیری در کاهش خروج گاز های خطرناک تولید شده از سوزاندن سوخت ها موثر است.

قلبم از شدت این همه بی رحمی فشرده شده بود. دستم رو به زانو گرفتم و با پاهایی لرزون و بغضی که توی گلوم دچار تلاطم شده بود و مدام بالا و پایین میشد به طرف میز رفتم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *