علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

اینجا هم یک موتورسیکلت دیگر را داریم که همانند ب ام و K1 خواسته در برابر باد کمترین مقاومت را داشته باشد؛ و اگرچه این موتورسیکلت میتواند آئرودینامیک خوبی داشته باشد اما اصلاً طراحی جذابی را نشان نمیدهد.

موتور نووا شتاب خوبی را برای این اتومبیل مهیا میکند. ۳. نکته حائز اهمیت دیگری که در فرآیند ساخت این قطعه وجود دارد این است که در ساخت اولیه اگزوز موتور سیکلت هوندا از جوش مقاومتی و همچنین جوش co2 استفاده میکنند که هرگونه خطا در مونتاژ این محصول را به حداقل می رساند.

در کار عیبیابی، گازهای تولید شده از مانیفولد خروجی سامانه اتومبیلها که در حقیقت محصول احتراق و ترکیب سوخت با هوا است، به عنوان در دسترسترين سيال مورد آزمايش، میتواند بسیار کمک کننده باشد.

در مدلهایی که در جلو دو صندلی مجزا وجود دارد صندلیها راحت میباشد ولی اغلب دارای صدا و لرزش هستند. فرآیند جمع آوری و بازیافت ضایعات به خصوص ضایعات آهنی نیز ساده بوده و مزایای زیادی دارد.

این وسیله سه وظیفه مهم و اساسی دارد که در ادامه به توضیح تک تک آنها می پردازیم. ازجمله مسائلی که خریداران وطنی خودروهای مونتاژی کمابیش از آن شاکی و ناراضی بوده و هستند، مسائلی چون «مونتاژ و رنگآمیزی نهچندان مناسب» و «کسری لوازم رفاهی» و مواردی ازایندست است.

بنابراین چنانچه مشاهده شد که میزان قطرات و بخار آب خروجی از اگزوز غیر طبیعی می باشد، لازم است تا در اسرع وقت به نمایندگی مجاز رنو مراجعه نمود تا موتور خودرو توسط کارشناس دوره دیده رنو تحت بررسی قرار گیرد.

اگر گاز در موتور خیلی زود و یا خیلی دیر درون محفظه احتراق موتور جمع شود تمام فشارهای برگشتی بر روی شمعهای موتور وارد میآید زیرا فشار موتور جای دیگری به جز شمعها برای تخلیه ندارد.

تگها: موتور سنگین صدای موتور سنگین کاوازاکی صدای وحشتناک. انبار اگزوز سرعت گازهای خروجی را کم میکند و سبب میشود تا صدای خودرو کاهش پیدا کند و مانع از لرزیدن لوله اگزوز شود. سلام اگه دوس دارید موتورتون اگزوزش صدای ناز وگوش خراشی داشته باشه که صداش تک باشه باید اگزوز گالکسی یا بی نام براش بخرید.

اندازه لاستیک: ۷۸×۱۴ FR – این اتومبیل را حتماً باید با لاستیک رادیال تهیه کنید زیرا رانندگی کردن با لاستیک رادیال بهمراتب راحتتر است.

قراضه صنعتی جدید که این قراضه به وسیله تولید کنندگان نهایی فولاد ایجاد میگردند. جالب اینجاست که این معضلات در سالهای دور هم دیده میشد، حتی در خودروهای آمریکایی مونتاژ کشورمان و از آن جمله شورولت نووا. شورولت نووا ساخت ایران از بسیاری جهات از مشابه خود ساخت آمریکا پایینتر است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *