علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

کلیه پیمانکاران و یا تامین کنندگان که توانایی ارائه خدمات اقلام موثر بر کیفیت را دارند مطابق «دستورالعمل ارزیابی و امتیاز دهی پیمانکاران و تامین کنندگان داخلی» قبل از قرارداد، حین قرارداد و پس از قرارداد مورد ارزیابی از طرف نمایندگان کیفی، فنی و مهندسی و تدارکات قرار می گیرند و عملکرد تحویل و عملکرد کیفی آنان در پایان هر ماه محاسبه و اعلام می گردد که ملاک عمل جهت ادامه همکاری در ماه های بعد و یا قراردادهای بعدی خواهد شد.

در صورتی که مواد اولیه توسط کنترل کیفیت مردود اعلام گردد فرم (کمیته اقلام بلاتکلیف) توسط واحد کنترل کیفیت جهت تعیین تکلیف محموله، تنظیم و به کمیته مذکور ارسال می گردد.

19. اعلام مراتب برنده نشدن به صورت تلفنی یا در صورت نیاز مکتوب به سایر شرکت هایی که جواب استعلام را داده اند، توسط واحد تدارکات خارج. 5. مشارکت و توسعه منابع انسانی (People Development & Involvement): تمامی توان بالقوه منابع انسانی سازمان به بهترین شکل ممکن است از طریق یک سری از ارزش های مشترک و فرهنگ اعتماد و توانا سازی به کار گرفته می شود که این کار مشوق مشارکت همگانی در امور میباشد.

7. انتخاب تامین کننده توسط مسئول تدارکات خارج با هماهنگی مدیر سازمان از لیست تامین کنندگان خارجی شناسایی شده و لیست تامین کنندگان خارجی مجاز که قبلا مطابق دستورالعمل ارزیابی و امتیاز دهی تامین کنندگان خارجی شناسایی و ارزیابی شده اند.

در پايان كار اگر بخواهيم سه بعدي لوله را ببينيم با انتخاب گزينه 3 و وارد كردن شعاع خم (كه معمولا 80 مي باشد) و سپس انتخاب شماره 13 و دادن زاويه ديد مي توان به راحتي لوله را مشاهده نمود.

کاتالیزور ها به طور کلی میتوانند شامل پلاتین یا ترکیبی از پلاتین، رودیوم و پالادیوم باشد. یکی از دلایل اصلی خرابی انژکتورها انسداد آنها توسط مواد زائد تهنشین شده مخزن سوخت است که با رانندگی مداوم با سوخت کم یا استفاده از سوخت با کیفیت پایین و یا تعویض نکردن فیلتر سوخت حاصل میشود.

در بعضی خودروها 2 سنسور اکسیژن وجود دارد یکی قبل از کاتالیزور (Upstream نام دارد) و دیگری بعد از آن.

به خاطر داشته باشید که یک رابطه موروثی (Hierarchil) بین همه سطوح وجود دارد. اگزاست فن به معنی فن خروجی ( Exhaust Fan) ، فنی است که برخلاف فنها یا پروانه های دمنده، هوا را میکشد و از محیط خارج میکند.

اگزاست فن (Exhaust Fan) هوای داخل ساختمان را می کشد و آن را جایگزین هوای تازه ی بیرون خواهد کرد. به صورت کلی انواع مختلف اگزاست فن دارای عملکرد مشابه و اجزایی شبیه به هم می باشند.

34. واحد کنترل کیفیت طبق روش اجرایی بازرسی و آزمون و دستورالعمل های کنترلی مواد ورودی نسبت به بازرسی مواد اقدام نموده در صورت تایید کالا، نظر خود را در فرم تطبیقی مشخص و آن را به واحد انبار عودت می دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *