علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

دمپرهای نقاط مختلف پارکینگ با توجه به سیاست دیکته شده توسط سازمان آتش نشانی باز یا بسته خواهند بود و امکان راه اندازی و استفاده از جت فن های سیستم بصورت دستی برای آتش نشان فراهم می شود تا آتش نشان بتواند در صورت نیاز با توجه به خواست خود از ادوات استفاده نماید .

خودرو رو چند روز توی پارکینگ نگه دارید و روشنش نكنيد . چند روز پیش ماشینم مشکل داشت و درست کار نمیکرد و ریپ میزد.

در نهایت به یاد داشته باشید از آنجایی که ممکن است شما به تنهایی نتوانید این فرایند را انجام دهید، بهتر است از کارشناسان و متخصصان با تجربه بخواهید تا با بررسی سیستم جرقه زنی موتورسیکلت شما در صورت وجود مشکل برای برطرف کردن آن و یا تعویض سر شمعها اقدامات لازم را انجام دهد.

اگر بتوانييد سيني زير آن را هم باز كنيد كه چه بهتر.بعد زیر ماشين رو کنترل کنید.با توجه به اينكه آب رادیاتور ضد یخ داره و رنگ سبز داره ، اين رنگ مي تونه به پیدا کردن محل نشتی کمک کنه.

در هر حال استفاده از دستگاه دیاگ قبل از هرگونه باز و بسته کردن درصورتی که نتوانستید عیب را پیدا کنید بسیار موثر است.

امکان ویژه گریل در این مدل از ب ام و، استفاده از نورپردازی هوشمند به عنوان یکی از آپشن های قابل گزینش توسط مشتری است که در تاریکی زیبایی های دماغه اکس6 را چند برابر می کند.

کاتالیزور بی ام و یکی از قسمت های مهم سیستم اگزوز این خودرو محسوب می شود که برای تصفیه گازهای آلاینده خروجی از موتور، طراحی و ساخته شده است. این قطعه مرزی بین آب و روغن خودرو است و معمولا از فولاد، پنبه و مس ساخته میشود.

این کربن دی اکسید مایع سپس میتواند به یک ایستگاه خدماتی تحویل داده شود تا از آن به روشهای مختلف از جمله استفاده مجدد به عنوان سوخت معمولی استفاده شود. شرکت اورند برای استفاده از DPF به منظور کاهش آلایندگی هوا تاکنون چه اقداماتی انجام داده است؟

این قسمت از لوله در صدا خفه کن وارد می شود. برای اطمینان از قدرت مورد نیاز خود، فقط با دقت خروجی مناسب، این است که چرا ما سیستم های اگزوز عملکردی را که در این صفحه مشاهده می کنید ارائه می دهیم.

با گاز دادن به موتور و افزایش فشار آب می توان نشتی را دید. اما با افزایش سرعت ، غرش مشخصه موتور ظاهر می شود. ولی با تفاوت های فاحشی نسبت بـه قیمتش که تا قیمت چند مـیلیون گرانتر 206 و 207 .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *