علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

بازیافت سبب میشود تا از سرمایههای ملی حداکثر استفاده را داشته باشیم، در مصرف انرژی و مواد خام صرفهجویی کنیم، همچنین کاهش گازهای گلخانهای را به همراه دارد. خلاصی زیاد سوپاپ علاوه بر تاثیر منفی بر روی عملکرد موتور باعث ایجاد سرو صدا نیز میشود.

شرکت رایا مولد از سال ۱۳۷۰ خدمات دیزل ژنراتور از جمله سایلنت نمودن ژنراتور مشتریان گرامی را با راه کارهای خود انجام نموده لذا با استفاده از تجارب خود در این سال ها و استفاده از دانش فنی خود اقدام به ساخت صدا خفه کن دیزل ژنراتور در سایز های متفاوت بسته به نوع کارکرد و توان ژنراتور تولید نموده است.لذا در این راستا آمادگی خود را جهت سایلنت نمودن ژنراتور های مشتریان گرامی را اعلام می دارد و در صورت نیاز مشاوره رایگان و خرید سایلنسر اگزوز با کارشناسان شرکت رایا مولد ارتباط برقرار نمایید.

فیلتر برخی موتورهای جاندیر از این نوع است (فیلتر های ساخت استاندین). راکت 900 مورد اشاره، پروژه ای توسعه یافته براساس آ ام گ جی ال ایی 63اس کوپه است که 888 اسب بخار خروجی و 1050 نیوتن متر گشتاور دارد.

گاز تولید شده از احتراق سوخت ، گاز هایی را تولید نموده که از طریق منیفولد موتور وارد اگزوز شده است. سوخت توصیه می شود – بنزین AI-95، A-اکتان بالا. صافی بنزین: عدم تعویض به موقع صافی بنزین نیز صدایی شبیه به پت پت اگزوز به وجود میآورد.

پس از تکمیل فرایند دریافت گواهی نمایندگی انحصاری گروه پیا صنعت در شهرستان شیراز، شما میتوانید به صورت تخصصی، عمده فروش و تک فروشی به عرضه و فروش اگزوز در شیراز بپردازید.

شما میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما و با پیگیری درخواست خود در خصوص خرید اگزوز در شیراز اقدام کنید، تا واحد فروش در اولین فرصت جهت بهبود شرایط برای دریافت اگزوز های مد نظر شما اقدام کند.

نکته مـهم درون اینجاست با اینکه یک حفاظ جهت جلوگیری از ضربه به منظور رادیـاتور روغن درون نظر گرفته شده هست اما درون صورت بروز هرگونـه آسیبی بـه رادیـاتور عملا موتور از حرکت باز ایستاده و قادر بـه طی ادامـه مسیر نمـیباشد درون صورتی کـه از سال 2004 مـیلادی اکثر شرکت های موتورسیکلت سازی اقدام بـه جایگزین نمودن رادیـاتور آبی بـه جای رادیـاتور روغنی نموده اند کـه در ایران درون طی دو سال گذشته شاید دو شرکت فقط درون رده تریل مدل ( SX200 ) اقدام بـه منتاژ این موتورها نموده اند.

فروش عمده اگزوز در شیراز و استان فارس در دو مرحله انجام می شود، نماینده منحصر به فرد تولیدی اگزوز پیا در استان فارس اقدام به فروش به مغازه داران و تعمیرکاران و تامین کنندگان قطعات اگزوز خواهد کرد. برای درک بهتر این اقدامات، این مجموعه اقدام له ارائه نماینده استانی برای محصولات خود کرده است.

گروه صنعتی پیا صنعت یک شرکت تخصصی در حوزه تولید انواع اگزوز، کاتالیست و سایلنسر است، که توانسته است محصولات متعددی در حوزه اگزوز، لوله های اگزوز ، کاتالیزور های مختلف تولید کنند.

گروه تولیدی و صنعتی پیاصنعت، متعهد می شود که کلیه نیازمندی های نمایندگان خود را تامین کند. به طوری که استفاده از اگزوز ناسالم میتواند آسیب های جبران ناپذیری را به موتور خودرو و مهمتر از آن به محیط زیست وارد کند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *