علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

7. نوار صوتی می تواند کمک کند. همچنین تمام ارتعاشات و ضربههایی که به خودرو وارد میشوند ابتدا به چرخها واردشده که به کاهش و از بین بردن این ارتعاشات و لرزشها کمک میکنند.

با اجازه صاحب خودرو سعی می کنیم کمی با این خودرو نیز شیطنت کرده و ببینیم که ادعای سازنده آن که گفته بود این خودرو مخصوص دریفت ساخته شده، درست است یا خیر. همگی نشان از این است که شما در یک خودروی کاملاً اسپرت و مسابقه ای نشسته اید و اگر با آن به عنوان خودروی روزمره استفاده کنید و از سوپرمارکت سر کوچه تان خرید کنید، به واقع ظلم بزرگی به آن کرده اید!

شاید نتیجه بدست آمده مخصوصاً در مورد GT کمی ناامید کننده بود البته این موضوع را محمدرضا قبل از شروع به ما گوشزد کرده بود.

خودرو کاملاً در دستان راننده است و درست است که تعداد اسب های زیر سلطه شما نسبت به جنسیس بسیار کمتر است، ولی با این حال همگی آن ها گوش به فرمان تر از جنسیس هستند و در هر لحظه و شرایطی گوش به فرمان شما خواهند بود.

قبل از شروع شتاب اجازه دهید به شما بگویم که خوشبختانه در این تست ها به لطف صاحبان خودرو و برخلاف فیلم تست هایی که هر ماه از خودروهای بازار روی سایت قرار می دهیم، در تست شتاب گیری لانچ نیز کردیم و کمی به خودرو فشار آوردیم تا بتوانیم به عددی واقعی تر برسیم.

پس ابتدا این دو فیلم زیر از شتاب گیری هر کدام را ببینید تا با هم صحبت کنیم. همانطورکه دیدید، در تست شتاب گیری تویوتا GT86 توانست در عرض 9.27 ثانیه به مرز صد کیلومتر در ساعت برسد و در مقابل هیوندای جنسیس کوپه در عرض 8.07 ثانیه به مرز صد کیلومتر در ساعت رسید.

ماده 210 ـ هركس كه مسؤول حركت و هدايت حيوانات است، هنگام عبور از عرض يا طول معابر در شب بايد از علايم سيار مانند (فانوس، چراغهاي الكتريكي، دستانه يا راكت شبرنگدار) استفاده نمايد. ماده 219 ـ شهرداريها موظفند به منظور افزايش ايمني عبور و مرور، با همكاري زير مجموعههاي وزارت نيرو، براي تأمين روشنايي معابر شهرها اقدام نمايند.

لنسر در فرهنگ لغت زبان انگلیسی به معنای سوارکاران نیزهدار است که میتسوبیشی برای سدان اسپرت خود برگزیده است. حال نکته کلیدی یافتن روشی برای به حداقل رساندن این صدا قبل از خروج از سیستم اگزوز است.

این بحث هنوز در کمیسیون است و هنوز به حالت قبل که دو ساله بود بازنگشته است. اين لغزش به خودرو نيز منتقل می شود. در حقیقت کاتالیزور خودرو به دنبال مقررات و قوانین دولتی برای حفاظت از محیط زیست و رعایت میزان آلایندگی خودروها ساخته شده اند.

برای تغییر صدای خودرو از فابریک به یک صدای هیجان انگیز، کم هزینه ترین روش، نصب توربو ساند سوت اگزوز خودرو می باشد. خوب پس باید گفت بالاخره آن کارت برنده جنسیس کوپه اینجا هم به کار گرفته شد و در حقیقت برتری کاملی را نسبت به GT86 داشت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *