علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

15. اخذ نظریه مدیر سازمان مهندسی جهت استاندارد مواد، سایز لوله ها، و ضخامت ورق ها و نظریه مسئول واحد برنامه ریزی و هماهنگی مواد جهت ابعاد ورق ها در پیشنهاد (OFFER) دریافتی برای مواردی که مشخصات و داده های قید شده در آن مغایر با مشخصات و داده های فرم سفارش خرید می باشد.

دستگاه خمکن عمودی 1 و 2 و 3: لوله های با ضخامت های مختلف را تحت زوایایی مشخص بوسیله این دستگاه خم می دهند.

مارک زنی: در این قسمت جداره های برش خورده توسط دستگاه پرس 50 تن مارک شرکت تولیدی (اگزوز خودرو خراسان KEM) زده می شود. زنگ زدن اگزوز موتور سیکلت است که با ایجاد شدن سوراخ در محل زنگ زده صدای آن تغییر می کند.

خرید و فروش موتور سنگین . این مجموعه یکی از تولید کنندگان انواع تهویه از سراسر کشور مان ایران است.این شرکت با تولید انواع فن سانتریفیوژ مکنده گامی موثر در صنعت فروش تهویه برداشته است.شما می توانید انواع اگزاست تولید شده این شرکت را از طریق مراکز و نمایندگی های فروش این کالا و یا همچنین از طریق وب سایت این شرکت مشاهده نمایید.

ضایعات کاتالیست های اگزوز ممکن است به صورت یک مجموعه کامل مبدل اگزوز، پایه یا پایه خرد شده و آماده برای بازیافت به روش قالکاری یا اسیدکاری و تیزابکاری باشند.

مبدل کاتالیستی خودروهای بنزینی حاوی 1 تا 3 گرم و مبدل کاتالیستی خودروهای دیزلی در حدود 12 تا 15 گرم از فلزات گرانبها را شامل می­ شود.

با توجه به اینکه فلزات گرانبها مهم­ترین قسمت مواد مصرفی در این صنایع را تشکیل می­ دهد، تامین این فلزات از اهمیت بالایی برخوردار است. محققان کشورمان تاکنون دانش استخراج این فرایند را نداشته و نمیتوانستند فلزات با ارزش کاتالیستها را استخراج کنند.

42. در مواردی که تاخیر در انجام مراحل سفارشات بوجود می آید بایستی طی جلسه ای با حضور مدیر تدارکات، مسئول تدارکات خارج. 5- مسئولیت حضور بخش کیفیت در تمامی ساعات تولید و مطابق با طرح کیفیت به عهده پیمانکار یا تامین کننده است.

خط مشی شرکت اگزوز خودرو خراسان بیانگر مفاهیمی همچون تولید در کلاس جهانی، تفکر و تولید ناب، رقابت پذیری در کیفیت، رقابت پذیری در قیمت، رقابت پذیری در زمان تحویل، حرکت به سمت کاهش تعمیرات و نقص صفر و بهبود مستمر کیفیت و سیستم می باشد.

در صورتی که مواد اولیه توسط کنترل کیفیت مردود اعلام گردد فرم (کمیته اقلام بلاتکلیف) توسط واحد کنترل کیفیت جهت تعیین تکلیف محموله، تنظیم و به کمیته مذکور ارسال می گردد. بنابراین در صورتی خرابی کاتالیزور به فکر حذف آن نباشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *