علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

با انجام سرویس دوره ای این قطعه، آلودگی های رسوب شده بر روی شبکه آن از بین می رود و می تواند به خوبی روز اول، عملیات تصفیه گازهای آلاینده موتور را انجام دهد. اگر برای استفاده تجاری به یک جوشکار قابل اعتماد نیاز دارید ، این یکی از واحدهایی است که باید در نظر بگیرید.در مرحله اول ، دستگاه به خوبی جوش می دهد.

منبع اگزوز های ریموت دار در دو مدل تک لول و دولول ساخته می شوند و برای حجم موتورهای مختلف باید منبع مناسب را انتخاب کرد. تعویض اسلحه را بسیار آسان و راحت می کند.Sungoldpower حتی اگر یک مدل مقرون به صرفه باشد ، کنترل زیادی را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، دارای دو دسته (یکی در هر انتهای آن) است که حمل آن را با یک یا هر دو دست آسان می کند.تنها نکته منفی که به آن اشاره کردم این است که گیره زمین کمی شل است.

با این واحد ، شما خوش شانس هستید زیرا یک گذرنامه مقدار زیادی مواد را در خود ذخیره می کند ، بنابراین می توانید کار را به سرعت به پایان برسانید.اتوماسیون یکی از مزایای منحصر به فردی است که با این دستگاه کوچک به دست می آورید.

این یک واحد کوچک کوچک است که خانواده شما را در خانه نمی ترساند.در مورد وزن ، نمی توان از این دستگاه به عنوان سبک وزن یاد کرد زیرا وزن آن حدود 80 پوند است.

این به شما امکان سرعت می دهد ، بنابراین می توانید پروژه های خود را به سرعت انجام دهید.دستگاه کوچک فلزات زیادی از جمله هسته شار ، فولاد ، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم را جوش می دهد.کنترل همه چیز در جوشکاری است.

با تمامی احترام به توانمندی های جنسیس کوپه که در این رنج قیمتی بواقع نه تنها در ایران بلکه در دنیا خودروی کم رقیبـی درحال حاضرست اما برنده این طوفان زرد با برتری مثبت ۴ امتیاز پورشه باکستر است که بدلیل عرضه پکیجی ویژه و استثنایی مرکب از توانایی های چشم گیر خود دقیقـا بایـد به یاد داشت که هیچگاه نمی توان کیفیت و طعم یک چلوکباب را با همبرگرساده مقایسه کرد!

البته بیشترین تمرکز برای بازیافت فلزات گروه پلاتین روی ضایعات کاتالیستهای خودرو است، چراکه این منابع علاوه بر این که حاوی پلاتین، پالادیوم و رودیوم هستند، با سرعت قابل توجهی در حال رشد هستند و می توان به مقدار قابل توجهی از آنها دست پیدا کرد.

سلام مهندس آقا من ماشینم واشر سوزوند دوبار باز کردم هردوبار بردم تراشکاری از اگزوز ماشین دود سفید میزد و آب کم میکرد اینبار هم اینجوری بود ولی زدم روی بنزین دیدم بخار نمیکنه فقط روی گاز اینجوریه بردم تعمیرگاه cng لوله آب به رگلاتور را کلا بست و بخار آب خیلی کم شد ولی درشب همچنان روی گاز بخار داره ولی کمتر در ضمن امروز در رادیاتور باز کردم یه صدای پس کوچیک کرد و آب رادیاتور که پر پر کرده بودم از درب یه بند انگشت کم شده بود!

طرز بستن ترموستات : پس از خرید و اطمینان از سالم بودن آن ترموستات در محل مخصوص خود قرار داده و پس از اندود کردن واشر آن با گریس پیچهای پوسته آلومینیومی را بصورت مساوی و به وسیله آچار بوکس سفت مینمائیم رعایت احتیاط برای جلوگیری از شکستن پوسته لازم است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.