علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

سازمان تدارکات خود به دو بخش تدارکات داخلی و خارجی تقسیم بندی می گردد که در بخش تدارکات داخلی نیازهای شرکت در داخل کشور تهیه و خریداری می گردد که این کار مستلزم وجود پیمانکاران مختلف در سراسر کشور می باشد که با بستن قرارداد با این شرکت ها با تهیه مواد اولیه برای پیمانکاران، آن ها قطعات مورد نیاز برای خط تولید را آماده می سازند.

با داشتن فیلتر اسپرت هوای تازه خنک بهتر به داخل موتور ورود کرده و در نتیجه بهترین بازدهی را خواهد داشت.

روش پیرومتالورژی که بر پایه ذوب کردن و عملیات حرارتی می ­باشد، جهت بازیابی فلزات گرانبها در مقادیر فراوان استفاده شده که بازدهی قابل قبولی دارد. پس از اطفاء کامل حریق توسط آتش نشان، سیستم تخلیه هوا شروع به کار خواهد کرد و طبق استاندارد توافق شده اقدام به تخلیه دود از محیط و آماده کردن آن جهت استفاده در اسرع وقت خواهد نمود .در این قابلیت ، در زمان آتش سوزی و تشخیص شعله در محیط پارکینگ توسط حسگرها کل سیستم خاموش شده و از اختلاط دود جمع شده در نزدیک سقف با سایر لایه های هوایی جلوگیری بعمل می آید .

از سال 1381 با هدف رفع آلودگی ناشی از سوخت های فسیلی استفاده از مبدل های کاتالیستی در ایران اجباری شد. همچنین در بازار یدک با برند رضا مشهد و سیمرغ فعالیت دارد. آنچه باعث توانایی محصولاتی با کیفیت و مطابق با معیارهای جهانی در این گروه شده است، بهره مندی از به روزترین فناوری های خطوط تمام اتوماتیک ساخت منبع اگزوز ،HIGH-TECH”” کنینگ کاتالیست، CNC ها، خطوط رباتیک و بروزترین فناوری تولید لوله گالوانیزه ، آلومینیومی و روغنی می باشد و همچنین دارا بودن آزمایشگاه های مجهز و نیروی متخصص و کارامد، استانداردهای تولیدی شرکت را بالا برده است.

محصولات تولیدی این شرکت با استاندارد” DIN 2394″ و با بهره مندی از تکنولوژی ” ERW ” بوده و دارای کیفیت بالا و در رقابت با محصولات خارجی می باشد.

نمودار واردات و صادرات کاتالیست خودرو سواری در کشور به تفکیک سال در شکل زیر آمده است. بنابراین بهتر است قبل از اینکه مشکل اساسی برایتان بوجود بیاورد علت بوی بد اگزوز ماشین را تشخیص داده و آن را تعمیر کنید.

1- بخش قطعات اصلی اگزوز که مهمترین آن شامل مواد اولیه خام و نیمه ساخته می باشد که مواد اولیه خام توسط شرکت های خارجی و ایرانی تامین می گردد و مواد نیمه ساخته توسط پیمانکاران داخلی تامین می گردد.

برای کلیه تامین کنندگان و پیمانکاران فرعی طرف قرارداد شرکت اگزوز خودرو خراسان اعم از مواد اولیه، قطعات نیم ساخته، و پیمانکارانی که قصد همکاری با این مجموعه را دارند کاربرد دارد.

و قطعات یدکی دستگاه ها و پرس ها و ماشین آلات CNC که این قطعات از کشورهای خارجی و ایرانی تامین می گردد.

که بر روی این پایه ها فلزاتی چون پلاتین، پالادیوم و رودیوم تعبیه شده است. این استاندارد بر پایه استاندارد ISO9000 بنیانگذاری گردید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *