عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

از جمله نکات مثبت آن باید به سواری و هندلینگ مناسب و کیفیت خوب پیشرانه اشاره کرد. این موتورسیکلت دارای پیشرانه ای با کیفیت آلایندگی یورو3 است. البته هر چند این موتورسیکلت دارای حداکثر سرعت بالایی نیست اما در عوض شتاب ثانویه آن به مدد گیرباکس 5 سرعته ضریب کوتاه اش به خصوص در دنده 3 قابل قبول است.

PMT125 دارای کیلومترشماری آنالوگ است که تا 160 کیلومتر بر ساعت مدرج شده اما به نظر نمی رسد این موتورسیکلت بتواند به این سرعت دست پیدا کند. اگزوز روکشی باکیفیت از کروم دارد که مقاومت اش در برابر حرارت مناسب است و به سرعت رنگ نمی بازد.

رنگ های منتوع آبی، مشکی، نقره ای و قرمز، زین راحت، کاور محافظ اگزوز، روکش کروم اگزوز مقاوم در برابر حرارت، نشان گر دنده، ترمزهای دیسکی. از جمله جذابیت های این موتورسیکلت رینگ های اسپرت 5 پره مشکی رنگ است که البته باید در مسیرهای پردست انداز مراقب آنها باشید.

از جمله معایب آن باید به ایجاد لرزش در بخش هایی مثل جاپایی ها در فواصل کوتاه اشاره کرد. در اين مورد و در موارد ديگري كه وسيله يادشده قادر به حركت نباشد و انتقال آن به محل مناسبي مقدور نگردد، در صورت نبودن نور كافي در راه بايد به منظور آگاه ساختن رانندگان ديگر، علايم ايمني به ترتيب زير در محل قرار دهد: الف ـ در وسط راه چراغ الكتريكي و يا مشعل نوراني قرمز در فاصلههاي 70 متري جلو و عقب و يكي ديگر در پهلوي وسيله نقليه از كار افتاده بگذارد.

اگزازفن سانتریفیوژ دمنده فشار قوی یا فشاربالا جهت تامین هوای پر فشار (فشار کمتر از کمپرسور ولی با حجم بالا و بصورت مداوم) مورد نیاز کارخانجات از قبیل کارخانه سیمان، کارخانه پخت آسفالت، تأمین هوای نازل مشعل کارخانه های کوره ذوب فلزات و شیشه بری و …

توضیح مشکل: متوجه می شوید که لاستیکها در دو لبه خیلی بیشتر خورده شده اند ولی در مرکز خوب هستند. خام سوزی وبوی بد بنزین از اگزوز به این معنا است که بنزین در مسیر خود تا سر سیلندر جریان دارد ولی بنا به دلایلی مانند کثیف بودن، خرابی و ضعیف بودن انژکتور ناقص می سوزد.

این خودرو یکی از “باحال” ترین نماها را دارد! فیلترهوای کثیف را هم از روی کارکرد آن و هم از ظاهر میتوان تشخیص داد. در این پروسه مقداری گازهای دیگر و نیز دوده هم تولید می شود که البته بیشتر آنها از اگزوز خودرو خارج می شوند.

در کنار کیلومترشمار نیز نمایشگر دنده قرار دارد. T2 یک پیشرانه چهارزمانه تک سیلندر دارد که می تواند در کمی بیش از 7 هزار دور بر دقیقه 14.5 اسب بخار نیرو تولید کند. پیشرانه هواخنک این محصول پیشتاز می تواند طبق گفته سازنده 10 اسب بخار نیرو تولید کند.

این تعریف اگرچه بیانگر عمده کار اگزوز است اما امروزه ویژگیهای اگزوز گسترش یافته و وظایف دیگری نیز برعهده اگزوز گذاشته شده است. گشتاور این پیشرانه نیز در حدود دور 5 هزار و 500 به 16.5 نیوتن متر می رسد.

ضمن این که در دنده های میانی کشش موتورسیکلت افت می کند. این موتورسیکلت در سیکل ترکیبی حدود 2.6 لیتر سوخت مصرف می کند. در حقیقت، صدایی که از موتور میآید، ترکیبی است از اصوات با بسامدهای متفاوت و به دلیل این که این بسامدها به بستگی به دور موتور دارند،صدای موتور هیچ وقت بسامد معینی ندارد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.