عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

یک ویژگی دیگر نیز، در منبع اگزوز برای کمک به کاهش صدا به روش های متعدد وجود دارد؛ بدنه این منبع از سه لایه ساخته شده است : دو لایه نازک فلزی با یک لایه ضخیم تر و تا حدودی لایه جداکننده که بین آنها قرار دارد.

در این صفحه می توانید قیمت صفحه گرم کن – هات پلیت را مشاهده کرده و نسبت به خرید و سفارش آن از فروشگاه اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی آزمان اقدام کنید. در کنار این فاکتور مهم، عواملی وجود دارد که قیمت نهایی محصول را تا حد امکان پایین میآورد.

مثلاً جنس فلز استفادهشده تأثیر بسیار زیادی در قیمت نهایی دارد. هدف: انجام عمليات اقلام موثر بر كيفيت به طوري كه اطمينان حاصل شود مشخصات خريد با نيازهاي تعيين شده مطابقت دارد.

هدرز، خروجی دود بزرگتر و خمهای بهتری در طول مسیرش دارد. هدر (یا هدرز) منیفولد خروجی است که اختصاصاً برای کارائی بالاتر طراحی و ساخته شده است.

برای منبع اگزوزی مانند این، گازهای خروجی مستقیما از طریق لولهای که سوراخ سوراخ است، عبور میکنند. لذا در پالایشگاه های تولید و عرضه گازوئیل، کاهش سطح گوگرد در سوخت ها از قوانینی است که برای جلوگیری از ورود گازهای سمی به داخل هوا تنظیم شده است.

یکی از مصوبات سازمان های محیط زیستی عدم مجوز برای پلاک گذاری خودروهایی با بیشترین میزان آلایندگی است. همانطور که در بالا هم گفتیم، وجود رطوبت بیش از حد در هوا میتواند به تجهیزات حساس صدمه بزند و برای انسان مشکلات تنفسی شدیدی ایجاد کند.

وقتی در حال گوش دادن به اجرای زنده یک گروه موسیقی هستید، با وجود این که صدا از چندین منبع متعدد میشنوید، موج هایی که پرده گوش را تحریک میکنند، با هم جمع میشوند؛ بنابراین، پرده گوش شما در یک لحظه، تنها یک موج را احساس میکند.

صدا یک موج فشرده از پالس هایی است که از نوسان فشار هوا ایجاد میشود. اما اگر هر دو مدل صدا را روی یک خودرو بخواهیم، چکار باید کرد؟ ۳-از هاوارد استفاده می کنن هاوار جای منبع اگزوز شما وصل می شه علاوه بر صدا باعث افزایش بازده موتور تا ۵ درصد میشه چون گازهای اضافی سریعتر تخلیه می شه.

شركت اگزوز خودرو خراسان خود را متعهد مي داند تا با پيمانكاراني همكاري نمايد كه در جهت رضايت مشتري قدم بر مي دارند جلب رضايت مشتري از طريق انطباق كامل با اين الزامات شروع و با كاهش انحراف، اتلاف و توليد با كيفيت ادامه پيدا مي كند و در نتيجه منافع مشتري نهايي، زنجيره تامين و خود پيمانكاران را تامين مي نمايد.

وقت آن است تا برویم و خیابان را به آتش بکشیم؟ همه ما مرسدس بنزهای AMG را با آن صدای شیریاش میشناسیم!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *