عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

سیستم کیلس استارتر با استفاده از امواج رادیویی، یک سری امواج را با کدهای مشخص از سوئیچ خودرو به سنسور ایموبلایزر ( دزدگیر) خودرو می فرستد. سیستم کیلس استارتر در سال 1982 برای اولین بار در خودروهای فرانسوی رنو فیوگو مورد استفاده قرار گرفت و پس از آن خودروهای شرکت جنرال موتورز نیز از این تکنولوژی استفاده کردند.یکی از امکانات جدید خودروهای امروزی سیستم استارت بدون کلید (Keyless Entry) است که که امکان قفل یا باز کردن در های خودرو و همچنین استارت موتور را بدون نیاز به استفاده از کلید، فراهم می کند.

نحوه ساخت آن در کارخانههای اگزوزسازی به این شکل است که ابتدا ورق بهوسیله قیچی هیدرولیک به نوارهایی به عرض مورد نظر (عرض گسترشیافته استوانه) بریده میشود، سپس نوارهای بریدهشده از طول به فواصل مورد نظر (طول گسترشیافته استوانه) برش میخورند، پس از آن ورق انباری توسط دستگاه نورد به شکل لوله درآمده و با دستگاه جوش co۲ رباتیک دو سر ورق به هم متصل میشود.

اما تا قبل از پیداش خط تولید انبوه خودروها توسط هنری فورد، شرکتهایی همچون رنو و پژو نیز در این عرصه بهصورت محدود فعالیت داشته و خودروهای خود را به صورت طرح اولیه و چهار چرخ تولید میکردند که اتفاقا اولین خودرو وارداتی به ایران نیز ساخت شرکت فرانسوی رنو بوده و توسط مظفرالدین شاه قاجار در سال 1900 میلادی یا 1270 هجری شمسی وارد کشور شد.

در سال ۱۸۸۶ نخستین اتومبیل با سوخت بنزین به نام Benz Patent-Motorwagen توسط کارل بنز اختراع شد. نخستین سواریهای عملی که موتور بنزینی توان آنها را فراهم میساخت، در سال ۱۸۸۶ میلادی ایجاد شده و سازندگان عمده آن کارل بنز و گوتلیب دایملر میباشند که جدا گانه کارمیکردند.

اما توسعه صنعت خودرو را میبایست به نام هنری فورد ثبت نمود، زیرا این شخص در سال 1908 میلادی نخستین خودرو (فورد T) با تولید انبوه را راهی بازارهای بین المللی کرد و باعث گسترش این صنعت گردید.

بازار کالسکهها و واگنهای بخار در انگلیس تا سال ۱۸۶۵ میلادی رونق داشت تا اینکه سرانجام رقابت با راه آهن و نیز تصویب قوانین صریح علیه سرعت به عمر این دسته از خودروها پایان میدهد.

با در نظر گرفتن این نکته که این آلاینده در دمای احتراق بسیار بالا تولید میشود شاید ایدهآلترین کار کاهش دمای احتراق موتور باشد اما این کار آنقدر که به حرف آسان است در عمل شدنی نیست چرا که احتراق به صورت لحظهای رخ میدهد و با راه کارهایی نظیر خنک کردن بدنه سیلندر و …

در این نوع موتورهای دوزمانه سوپاپ تنفس هوای تازه ، نظیر آنچه در موتورهای چهارزمانه ذکر شد وجود ندارد. تکنولوژی کروز کنترل در اصل در سال ۱۷۸۸ توسط James Watt و Mathew Boulton برای کمک به کنترل موتورهای بخار اختراع شد.

بنلی یک شرکت موتورسیکلتسازی است که در سال ۱۹۱۱ در کشور ایتالیا تاسیس شد و یکی از قدیمیترین سازندگان موتورسیکلت به شمار میرود. هر وسیله نقلیهای برای این که از حرکت بایستد نیاز به ترمز دارد، ترمز در موتور سیکلت نیز در کنترل سرعت و نیز در مواقعی که باید ناگهان موتور را از حرکت بازدارید به شما کمک خواهد کرد، ترمزها در موتور سیکلت به دو نوع دیسکی و درام تقسیم بندی میشوند.

دو نفره خود را سهام کنید ضربه احتمالاً به اندازه کافی ساکت بود اگر اخیراً بسته بندی را در صدا خفه کن خود تغییر نداده اید ، ممکن است از اثر کمتری برخوردار باشد و از این رو بسیار بلند است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *