عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

یکی از تغییراتی که خیلی برای تانک ضرورت دارد، قابلیت رزم شبانه است و متناسب با این نیاز، سایت های دید توپچی هم می بایست تغییر کند.

با توجه به اینکه مهمات تانک «مستقیم زن» هستند به این فناوری هم دست یافته ایم که افت گلوله را در مسافت های مختلف محاسبه کرده و جدول تیر را بدست آوریم. امروز ما به این فناوری دست پیدا کردیم و سایت دید راننده و توپچی را اعم از سیستم های سرد شونده و غیر سرد شونده را به تانک ها اضافه کردیم.

امروز توسط ایمیج پروستینک این امکان را ایجاد کردیم که روی هدف قفل داشته باشیم. این سیستم باید طوری کار کند که در فاصله 2500 متری روی هدف ثابت بماند.

البته در این مسیر از همکاری صنعت های همکار هم بهره می بریم و توانسته ایم برای دید راننده یک سیستم Fov را توسط یک یا چند سنسور تعبیه کنیم که دید راننده را در شب ارتقا دهیم و برای دیدشبانه توپچی هم این امکان را فراهم کنیم که اهداف را تا فاصله 4 کیلومتری ببیند و مورد هدف قرار دهد.

توسط یک سنسور لیزری که روی برجک نصب شده مسافت هدف به توپچی داده می شود و بسته به مسافت، شرایط جوی و نوع هدف مهمات مناسب انتحاب شده و توپچی رتیکل را طوری روی هدف نگه می دارد که با توجه به تحرک تانک بتواند با دقت روی آن اجرای آتش کند.

سیگنال های خطا نسبت به آنچه برجک دنبال می کند و مسیری که تانک حرکت می کند را اصلاح می کند و همواره لوله توپ را در مسیر هدف نگه می دارد. ما این امکان را فراهم کردیم که دیگر توپچی نیاز نداشته باشد توسط چشمی تصاویر بیرون را ببیند بلکه یک نمایشگر ال سی دی برای توپچی تعبیه کرده ایم که تصویر واضح تری را ببیند و علیه آن عملیات اجرا کند.

ضرابی: حسین نظری هم در بال دیگر من بود. وقتی رینگ موتورسیکلت شما خوب نباشد، بدون شک سیستم تعلیق قابل تنظیم و دیگر سیستمهای جدید نیز کاری از دستشان بر نخواهد آمد. چرا که قسمت اعظم مواد و اشیاء انسانها نیز خود بخش وسیعی از ترابری را شامل میشود.

موضوع دیگر، استابلایزر جایرویی است که قبلا روی برجک نصب بوده است. 11 بلوکی که مربوط به سیستم استابلایزر است در این مرحله نصب می شود و پس از آن بلوک های مربوط به سیستم گلوله گذاری هم نصب می شود.

در بحث پیشرانه و مشخصات فنی، لامبورگینی هوراکان از یک پیشرانهی 10 سیلندر V شکل به حجم 5200 سیسی بهره میبرد که این پیشرانه قادر است حداکثر قدرت 610 اسببخار و حداکثر گشتاور 560 نیوتون متر را در دور 8250 rpm در اختیار راننده قرار دهد که باعث شده هوراکان به یک سلاح آمادهی شلیک لامبورگینی تبدیل شود.

تا این مرحله ، سیستم اگزوز ، همزمان با هدایت دود به انتهای خودرو ، وظیفه حذف آلاینده های شیمیایی و ارسال اطلاعات در رابطه با گازهای خروجی به کامپیوتر خودرو را انجام داد. بهتره 42-سلام دوستان دنده6 الان شش ماهه سمند ef7 بنزيني سفيد مدل آذر نود با يه گلگير رنگ رو از اصفهان 19.5 خريدم کارکردش 137 هزار بود مولتي پلکس بادريچه گاز سيمي و سيستم زيمنس..

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *