عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

سیستم های اگزوز کارخانه ها سازش هستند، تجارت را برای استفاده از وسیله نقلیه آرام که به “راننده” “متوسط” است، باز می کند.

در بعضی صداخفه کن ها مسیر دود را بصورت برگشتی انحراف می دهند. تمامی قطعات خودرو و لوازم یدکی از بهترین نوع جنس و تنوع می باشد. صدا خفه کن ها گاهی بصورت مستقیم ساخته می شوند که در آن مسیر عبور دود به حالت مستقیم از جلوی خودرو به عقب می باشد.

وظیفه دیگر مانیفولد دود گرم کردن مانیفولد گاز در موقع سرد بودن موتور می باشد که به این وسیله سوخت بصورت بخار در آمده و از مایع شدن آن جلوگیری می شود.

صداهای دیگر موتور نیز ممکن است به معنی خبرهای بدی باشد. در بعضی از مدل ها ، بین دو لوله میانی و خارجی خالی بوده و در برخی دیگر ، پشم فلزات ، مواد ضدگرمای صدا خفه کن و یا مواد نسوز متخلخل قرار می دهند.

برخی از مدل ها حتی نظر گرفته می شود خطرناک برای راننده بی تجربه، به عنوان آنها آغاز بیش از حد شاد و خرم، و قبل از زمان سوار به محاصره “موستانگ”، او را زمان به پرواز یک صد متر است.

البته سیستمهای مدرنی مثل Cat-Back وجود دارند که به راننده اجازه میدهند منبع لوله صاف را بدون نیاز به حذف کاتالیزور نصب کند. در بعضی دستگاههای اگزوز تجهیزات مخصوصی بکار می رود که دود اگزوز را تصفیه و بی خطر می کند.

در این مقاله به درون یک صداخفه کن نگاه می کنیم و در باره ی اصول کار آن یاد می گیریم . برای کاستن از سرعت گازهای خروجی موتور و بی صدا نمودن آن از گازهای خفه کن صدا استفاده می شود.

صداخفه کن طوری طرح می شود که گازهای خروجی موتور در آن به آهستگی انبساط یافته و نیز به اندازه کافی از انرژی حرارتی آن کاسته شود. با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی حاکم در کشور هم نباید برای مدلهای موجود در کشور قیمتی بیش از 90 تا 130 میلیون تومان را متصور شد که در این بازه قیمتی میتوان رقیبانی همچون هوندا سیویک، تویوتا کرولا، مزدا 3، هیوندای الانترا، رنو فلوئنس و کیا سراتو را در نظر گرفت و با این وجود میتوان به موفقیت این محصول همچون پیشینان آن در بازار ایران امیدوار بود.

اکثر اره برقی فروخته شده در آمریکای شمالی همراه باشید جرقه گیر صفحه های صدا خفه کن (همچنین به عنوان آتش نشانی نیز شناخته می شود) ، برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل در شرایط خشک.

این یعنی در اثر سوختن بنزین محصولات جانبی تولید می شود که آلاینده هوا هستند. این طرح در موتورهای پرقدرت ضروری می باشد. در حقیقت استفاده از انباری های اسپرت به دلیل داشتن سطح صاف تر به خروج گاز ها کمک می کنند .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *