عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

گازهای خارج شده از اگزوز اتومبیل همراه با مقداری هوا از روی کاتالیزور که شامل فلز اکسید هاست عبور داده میشود.

چنین درپوش بارانی برای اتصال لوله اگزوز دودکش ، برای جلوگیری از آوار و باران از لوله اگزوز برای جلوگیری از آسیب هوا استفاده می شود ، در حالی که هنوز هم جریان اگزوز را با حداقل محدودیت امکان پذیر می کند ، همچنین به عنوان فلپر درپوش باران اگزوز ، فلپر اگزوز ، پوشش درپوش باران نامیده می شود یا باران اگزوز.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از دیجیاتو،این صدا مشکلی است که که مکانیک ها آن را ناک یا ضربه می نامند. تا سیلندر پنوماتیک دو طرفه و یا یک طرفه در هنگام برگشت سرعت بیشتری داشته باشند. اون یکی رله کارش قطع کردن نویز کویل ماشین و همون نویزو بده به کویل اگزوز ( یعنی وقتی کلید فشار میدی نویز کویل ماشینو قطع کنه بده به کویل اگزوز تا شمع داخل اگزوز جرقه بزنه).

با آی آر میکس همراه باشید تا نحوه صداگیری اتاق ماشین را به شما آموزش دهیم. اگر موتور با مخلوط سوخت بیودیزل-دیزل راه اندازی شود، به علت توان تولیدی کمتر BSFC افزایش می یابد و همچنین BSFC با افزایش نرخ EGR افزایش داشته است.

با استفاده از بازخورانی گازهای اگزوز (EGR) کاهش NO و دمای گاز های خروجی اگزوز مشاهده شد ولی مشخص شد که آلاینده های HC و CO افزایش پیدا کرده اند. با استفاده از بازخورانی گازهای اگزوز (EGR) کاهش NO و دمای گازهای خروجی اگزوز مشاهده شد ولی مشخص شد که آلاینده های HC و CO افزایش پیدا کردهاند.

دوم اینکه محور گردنده و گیره های ابزاری که پشت تراکتور قرار گرفته برای کارهای زراعی و عمرانی در روی زمین استفاده میشه و باید آزاد باشه و خودش به اندازه کافی جاگیر هست.

بیودیزل برای حل دو مسئله اساسی کاهش سوخت های فسیلی و تخریب محیط زیست به صورت گسترده ای مورد مطالعه قرار گرفته است.

در این مطاله تاثیر مخلوطهای سوختی مختلف دیزل- بیودیزل و نرخ بازخورانی گازهای اگزوز (EGR) بر روی مصرف سوخت ویژه (BSFC)، درجه حرارت گاز خروجی و انتشار NO، HC، CO، مورد مطالعه قرار گرفت. اما به صورت تفصیلی میشه چند دلیل برای اون آورد: اول اینکه مثل اغلب موتورهای دیزل قدرتی که اگزوز با کوتاه ترین فاصله از موتور بیرون میاد و گازهای احتراقی رو خارج میکنه , اگزوز تراکتور هم باید در نزدیکترین محل نسبت به موتور اون قرار داشته باشه.

روغن سوزی میتواند باعث تجمع هیدروکربنهای نسوخته در مبدل کاتالیتیکی شود که در اگزوز قرار دارد و وظیفه آن تبدیل گازهای آلاینده به گازهای بیضرر است. بازخورانی گازهای اگزوز به هنگام استفاده از مخلوطهای سوختی دیزل- بیودیزل یک راه کار مناسب برای کاهش NO به شمار میآید.

توان و گشتاور موتور با استفاده از سوخت بیودیزل کاهش می یابد. در زمانهای گذشته که کاتالیزور وجود نداشت، دوده ناشی از احتراق سوخت توسط منبع اگزوز خودرو گرفته میشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *