عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی – لوازم یدکی ماشین سنگین

در این مطلب سعی شده است برای کاهش صدای موتور برق راه کارهایی ارائه بشود، راه حل های ساده که برخی از آن ها هزینه ای ندارد، در ادامه با ما همراه باشید.

محدوده صوتی ژنراتور های دیزلی تقریبا تا 90 دسی بل نیز می رسد و این محدوده برای شنوایی انسان بسیار پر مخاطره است. با توجه به نیاز مصرف کنندگان در بخش های مختلف مانند کارخانه ها ، آپارتمان های مسکونی ، تجاری و اداری که هر کدام با توجه به نیاز خود احتیاج به برق دارند که همین تقاضای زیاد سبب شده کارخانه های تولید کننده ژنراتور در توان های مختلفی بتناسب با نیاز مصرف کنندگان انواع دیزل ژنراتور را طراحی و تولید کنند.

حضور باتری در یک دستگاه ژنراتور سبب می شود که برای استارت ژنراتور همیشه آماده باشد و برق استارت تامین میشود. فروش انواع دیزل ژنراتور دست دوم ( کارکرده ) با بهترین قیمت در شرکت راد دیزل لطفا جهت اطلاع از برند و قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت دنرو یکی از عرضه کننده مطرح است که با توجه به نیاز جامعه و با استفاده از پیشرفتهترین امکانات روز دنیا مشغول به عرضه انواع پاکرو ها شامل دوچرخه ، دوچرخه برقی و موتورسیکلت برقی است.

جریان رو به جلو موتورسیکلت نباید الزامات نگهداری دوچرخه را نقض کند. موتورسیکلت بسیار بد استارت می خورد. 9- آخرین علامت خرابی کاتالیزور این است که در حالت توقف و سرد بودن خودرو ، با دست قطعه را تکان دهید و اگر در این حین صداهایی مشابه به این که دورن آن سنگریزه تکان می خورد ، به گوش شما برسد می تواند علامت این باشد که شبکه های داخل کاتالیزور ریخته است .

نوع متریال این کابینها نیز از ورق فولادی ضخیم یا برای دریافت بالا ترین راندمان از ساندویچ پنل همراه با اسفنج صداگیر و یا فوم تزریقی میباشد. همانطور که توضیح داده شد کاتالیزور اگزوز وظیفه تعدیل آلایندهها را بر عهده دارد اما سال بسیاری از کاربران این است که کاتالیزور پراید چگونه کار میکند.

اگر تا به حال از کنار ژنراتور های دیزلی رد شده باشید متوجه خواهید شد که حتی با وجود کانوپی نیز آلودگی صوتی دارند که این سر و صدا ها می توانند آزار دهنده باشند. در نتیجه کسانی که دیزل سایلنت را طراحی و تولید می کنند از چندین نوع مواد گوناگون در این ساختار استفاده می کنند.

وقتی این کار را انجام دادیم، کمکم پیشرانه شروع به ریپزدن میکند.حالا وقت آن رسیده است که دلکو را در جهت عکس حالت اولیه بچرخانیم. وظیفه یک رادیاتور سرد کردن موتور در هنگام کار کردن آن می باشد.

وظیفه کنترل پنل کنترل و رفع ایرادهای ناشی از بد کارکردن موتور و ژنراتور و یا اعلام مشکل های به وجود آمده هستند. یک ماشین یا وانت متوسط تعدادی از مایعات اشتعال زا و بسیار خطرناک را در زیر کاپوت خود دارد: بنزین یا گازوییل، روغن موتور، روغن گیربکس، روغن هیدرولیک، روغن ترمز و مایع خنک کننده.

می توان گفت سایلنت سازی ژنراتور های گازی به مراتب بسیار راحت تر از ژنراتور های دیزلی است. مسکن به مجرای تهویه مطبوع با مناسب نزدیک، که از دست دادن در طول عملیات را کاهش می دهد متصل شده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *