عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی – لوازم یدکی ماشین سنگین

معمولا از سایلنسر اگزوز یا اگزوز دیزل ژنراتور برای کاهش صدای دیزل ژنراتور و یا ژنراتور گازسوز استفاده می شود. در AMG GT نیز صدای اگزوز از غرش شیر الهام گرفته شده است.

موتور قدرتمند AMG جثهی 1570 کیلوگرمی این خودرو را می تواند به حداکثر سرعت 310 کیلومتر بر ساعت نیز برساند. بهتر است براساس متریال مورد استفاده، قدرت و سرعت دستگاه را تنظیم کنید. پورشه ماکان چیزی از قدرت و زیبایی کم نداشت تا اینکه در مدل جدید به هر کدام آنها افزوده شد.

نسل جدید پورشه ماکان با تغییراتی ارزنده در بدنه و پیشرانه به بازار معرفی شد. 66 ـ شماره وسيله نقليه: عدد يك يا چند رقمي و حروفي كه از طرف راهنمايي و رانندگي روي پلاكهاي ويژه منقوش و در عقب و جلوي وسيله نقليه نصب ميشود.

این مقدار برای کاتالیست های کامیون های خارجی می تواند به 12 گرم در هر عدد هم برسد. درپوش سوخت شاید بیاهمیت به نظر برسد اما یک درپوش سوخت شل میتواند سبب روشن شدن چراغ موتور شود و این مشکل ساده ۵.۴ درصد از تعمیرات را تشکیل میدهد.

شرکت “صنایع سنگین کاواساکی” (KHI) یک شرکت چندملیتی ژاپنی است که عمدتا به عنوان تولید کننده موتورسیکلت، انجین، تجهیزات سنگین، تجهیزات هوافضا و صنایع دفاعی، خودروهای ریلی و کشتی شناخته می شود. موتورهای سنگین لخاطر قیمت بالا، مثل هوندا 125 نیست که دست هر کسی …

به گزارش کاماپرس، پورشه ماکان مدل GTS با یک موتور 6 سیلندر 2.9 لیتری مجهز به توربوشارژر دوگانه عرضه می شود که قادر است 434 اسب بخار قدرت تولید کند.

از طرفی پورشه ماکان در مدل پایه با یک موتور 2 لیتری چهار سیلندر مجهز به توربوشارژر عرضه می شود که می تواند 261 اسب بخار قدرت را در اختیار راننده قرار دهد.

بهتر است توضیحاتی در این باره به شما بدهیم. این صدا به همین سادگی ها به دست نیامده است بلکه بخش ویژه ای در AMG به طور اختصاصی روی صدای اگزوز کار می کنند.

چگونه می شود صدای اگزوز را تغییر داد ؟ که هر کدام وظایفی را بر عهده دارند. بر اساس این تحقیق، یک خودروی الکتریکی هیبریدی 40 کیلوگرم، یک خودروی الکتریکی هیبریدی دو شاخه ای 60 کیلوگرم، یک خودروی الکتریکی باتری دار 83 کیلوگرم و یک اتوبوس الکتریکی هیبریدی 89 کیلوگرم مس، نیاز دارند.

پس از تمیز کردن سطح لوله با استفاده از مسواک از یک سمباده جهت از بین بردن آخرین ذرات خاک و کثیفی بر روی فلز لوله اگزوز استفاده کنید.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *