عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی – لوازم یدکی ماشین سنگین

دفع ضربات این کار با تبدیل انرژی جنبشی حاصل از نوسانات فنر و سیستم تعلیق و تبدیل آن به انرژی گرمایی (حرارتی) در کمک فنر انجام میگردد.

پیچهای جاده: در صورتی که کمک فنرها در شرایط نامطلوبی قرار داشته باشند در هنگام حرکت در پیچها، خودرو بیش از حد به زمین نزدیک شده در این حالت سیستم تعلیق کاملا تحت فشار قرار میگیرد. آنچه که باید بدانیم نقش کمک فنر به عنوان جزیی از سیستم تعلیق میباشد که به صورت اتصال قابل ارتجاع (الاستیک) بین چرخ و اتاق خودرو قرار دارد.

عملکرد سیستم تعلیق و کمک فنرها اغلب با هم اشتباه میشوند. زمانی که باور کردید کمک فنرها در ۲۰٫۰۰۰ کیلومتر پیمایش خودرو حداقل یک میلیون بار حرکت عمودی دارند متوجه اهمیت عملکرد صحیح کمک فنرهای خودرو میشوید.

شتاب صفر تا صد آن در مدل S کمتر از 3.2 ثانیه و نهایت سرعت آن 310 کیلومتر بر ساعت میباشد. انرژی اضافی تولید شده در اثر حرکت تایر و فنرها بر روی سطح زمین توسط کمک فنر جذب و باعث محدودشدن ارتعاش چرخها میشود.

ترمزگیری: در صورتی که کمک فنرها ضعیف باشند فاصله توقف خودرو در اثر ترمزگیری بیشتر میشود. در این حالت آج تایرها به مرور از بین رفته و سایش آنها بیشتر میشود. این عملکرد ایمنی، راحتی و اطمینان در رانندگی را برای شما به ارمغان میآورد.

بهطورکلی دو دلیل اصلی جهت بهکارگیری کمک فنرها در وسایل نقلیه موتوری مطرح است؛ اول ایمنی حرکت که در این حالت تماس چرخ با سطح جاده تامین میشود و دوم راحتی حرکت که در این حالت ارتعاشات بدنه خودرو به حداقل کاهش مییابد.

انجام این واکنشها در هر حالتِ سیستم، به قیمت عدم انجام واکنشهای دیگر تمام میشود. کمبودی در بازار موتورسیکلت نداریم موتورهای ۲۵۰ سی سی اورژانس پلاکگذاری می شود انتظار داشتیم موتورسیکلتهای ایرانی به بازار عرضه شود فرانسویها موتورسیکلت پرنده ساختند اعلام تعداد خودرو و موتورسیکلت ها در تهران هر ۱۵ روز به تهران می آمدم و با دوستم یک موتورسیکلت سرقت می کردیم طرح ترافیک به موتورسیکلتها میرسد؟

کمک فنر از بدنه خودرو در برابر تکانها و شوکهای حاصل از حرکت خودرو در سطوح ناهموار جادهها محافظت میکند. این فاصله حتی زمانی که ترمزگیری در جادههای ناهموار باشد افزایش مییابد.

این اولین خودروها از چه کمپانیها و چه مدلهایی بودند؟ 35.انبار پس از تطبيق مقدار كالاي رسيده با اطلاعات فرم شرح مواد ارسالي (PAKING LIST) ارسالي فروشنده، اقدام به صدور و تاييد رسيد انبار نموده و آن را به تاييد واحد برنامه ريزي و هماهنگي مواد مي رساند.

کمک فنرها مصرفکننده انرژی بوده و انرژی جنبشی را تبدیل به انرژی حرارتی میکنند. با رشد روزافزون تولید انواع خودرو، صنعت اگزوزسازی نیز سهم عمدهای از فعالیتهای صنعتی را در گروههای خودروسازی به خود اختصاص داده است. دود سیاهرنگ: نشانهای از عدم تنظیم صحیح نسبت سوخت به هوا برهم خوردن تعادل نسبت صحیح سوخت به هوا در محفظه احتراق موجب خروج دود سیاه از اگزوز میشود.نحوه كار كرد اگزوز,سيستم اگزوز گازها را از محفظه احتراق موتور به جو حمل مي نمايد و صداي موتور را كم كرده يا از بين مي برد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *