عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی – لوازم یدکی ماشین سنگین

پاسخ را باید در میزان پاشش بنزین و زمان جرقهزنی جستجو کرد؛ در واقع برنامههای فابریک کارخانهای به شکلی نوشته میشوند که خودرو حداقل مصرف سوخت و آلایندگی با بیشترین دوام را داشته باشد، اما در صورت پاشش سوخت بیشتر و جرقهزنی در بازه زمانی سریعتر، میتوان شدت انفجار را افزایش داد که باعث افزایش قدرت موتور میشود، اما اینکار در مقابل میتواند به کاهش دوام پیشرانه، افزایش دمای کارکرد موتور و مسائلی از این دست منجر شود.

• اگر در زمان تعویض حلقه لاستیکی، آن را پاره کردید یا خراب شد، حتماً آن را تعویض کنید. کاربرد دیگر خودروها در تولید توان کششی است که در بخشهایی مثل کشاورزی یا صنعت یا خدمات مورد استفاده قرار میگیرد.

ماده 38 ـ صدور گواهينامه مجدد براي كساني كه گواهينامه رانندگي آنان اخذ و يا توقيف شده باشد ممنوع است و در صورت صادرشدن از درجه اعتبار ساقط ميباشد و به وسيله راهنمايي و رانندگي اخذ و ابطال خواهد شد.

گام بعدی میتواند برنامهریزی مجدد ECU باشد که البته این مورد را در خصوص تمامی خودروها پیشنهاد نمیکنیم، چرا که در این حالت برنامه عادی موتور با یک برنامه پر ریسکتر جایگزین میشود و پیشرانه بیش از پیش به کیفیت بنزین و مواردی از این دست حساس خواهد شد.

در این راستا، نخستین گام میتواند تعویض مجموعه اگزوز فابریک با مسیر اگزوز کم اصطکاک تمام استیل باشد که برای پژو 206 با برندهای مختلفی در بازار وجود دارند، برای مثال مدل ترکیهای سوپر اسپرینت که سابق بر این با رقمی در حدود 5 میلیون تومان قابل خرید بود حالا بیش از 12 میلیون تومان قیمت دارد و ظاهراً برای مجموعه اگزوز حرفهای ایرانی EngineArts نیز باید رقمی در حدود 6 میلیون تومان را کنار گذاشت.

در طرح بهبودیافته کارل کیت و جان مونی، دو مبدل کاتالیزوری مجزا وجود دارد. وی خاطرنشان کرد: با برداشتن این کاتالیست کانورتور ضمن احتراق ناقصی که در موتور به وجود میآورد، گازهای سمی نیز از اگزوز خودرو بدون هیچ فیلتری خارج شده که این امر آثار بسیار زیانباری برای محیط زیست دارد.

كوههايي با ارتفاع زياد، حدود 300 متر و شايد هم بيشتر، وجود داشت. حتی در بعضی کشورها مانند ایران عزیزمان، تغییر رنگ بدنه خودرو یا دودی کردن شیشهها هم خلاف قانون است. البته طبیعی است که کسیکه آنقدر پول داشته باشد که بتواند هزینه بنزین آن را تقبل کند ؛ دیگر با آمدن اتومبیل های جدید suv به سراغ شکموهایی چون تویوتا لندکروزر یا ب ام و X6 برود.

هزینه تیونینگ خودرو، به میزان تغییرات و قطعاتی که برای آن استفاده میشود بستگی دارد؛ همچنین هزینه تیونینگ خودرو برحسب عواملی چون کیفیت قطعات مورد استفاده، برند لوازم و قطعات افتر مارکت و دستمزد شرکت و یا فرد تیونر نیز متفاوت است.

تولید نیروی بیشتر مساوی با افزایش میزان مصرف سوخت میباشد. درپوش سوخت شاید بیاهمیت به نظر برسد اما یک درپوش سوخت شل میتواند سبب روشن شدن چراغ موتور شود و این مشکل ساده ۵.۴ درصد از تعمیرات را تشکیل میدهد.

تیونینگ خودرو حد و مرز نمیشناسد و در بسیاری موارد میتوان به لطف توربوشارژر، قدرتهای عجیب و غریب را از یک پیشرانه کمحجم استخراج کرد، اما با توجه به شرایط کشورمان و شرایط اقتصادی، ایجاد فشار زیاد بر روی موتور منطقی به نظر نمیرسد و از این رو توصیه میکنیم که دور توربو کردن پیشرانه خودروهای داخلی را خط بکشید و به فکر روشهای کم دردسرتری باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *