عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی – لوازم یدکی ماشین سنگین

نتایج مرکز معاینه فنی از کاهش میزان آلایندهها توسط اگزوز پاک نسبت به اگزوز اصلی نیسان خبر میدهد. برند ایساکو از دیرباز به عنوان برند اصلی برای لوازم یدکی خودرو های ایرانی شناخته شده است. اگر روی زمین آب باشد و بنزین در زمین نباشد ممکن است نشتی در رادیاتور خودرو داشته باشید.

با تعویض درپوش بنزین میتوانید این مشکل را برطرف کنید. احتمالاً روغن رسانی به درستی انجام نمی شود، یا به طور کلی آسیب وارد شده و باید قطعات تعویض شوند. ۶-۷-۹-اگر درپوش روی ژیگلور دور آرام شل باشد یا خود ژیگلور به دلیل خراب بودن رزوه ها سر جایش به درستی ننشیند نیز خام سوزی دز حالت در جا کار کردن مو تور اتفاق میافتد نیم تنه کاربراتور بررسی کنید اگر واشر از لای بدنه بیرون زده باشد اقدام به تعویض آن بکنید.

در حالت گردش هوا، هوا را پس از فیلتر کردن و پاک سازی کامل دوباره به محیط باز می گرداند.

پس از رفع مشکل فنی می توانید برای از بین بردن بوی بنزین در خودرو از قهوه استفاده کنید، قهوه بعد از گذشت چند روز بوی بد بنزین را به خود می گیرد.

در قدم اول درپوش بنزین را تغییر دهید چرا که ممکن است خراب شده باشد، اینگونه اگر درپوش گشاد باشد، ممکن است بنزین داخل کابین بریزد که خطرناک هم هست. حال بهترین راه حل برای از بین بردن بوی بنزین در داخل کابین چیست؟

برای اینکه بدانید آیا علت بوی بنزینی که هنگام رانندگی داخل اتاق ماشین استشمام میشود ، نشتی بنزین است یا خیر ، اولین چیزی که باید بررسی کنید لکه های بنزین زیر خودرو است. ضمن اینکه در کتاب های فنی مصور به راحتی میتوانید با انواع و اقسام حالت های گوناگون و اشکال مختلف آن اشنا شوید، ور برای درک بهتر تصاویر آن این چند خط سیاه مشق بنده را با آن منطبق کنید.

نکته جالب اینکه برابوس برای جلوگیری از نابود شدن اجزای قوای محرکه توسط این گشتاور عظیم، میزان آن را در ۱۰۵۰ نیوتن متر محدود کرده است. جذابیت های اسپرت این مدل با رینگ های 18 اینچی دارای تم دو رنگ و طراحی زیبا به همراه عناصر قرمز رنگ در بدنه و یک هود اسکوپ روی درپوش موتور، به میزان چشمگیری افزایش یافته است.

کاهش دما. اگزوز از سه بخش اتصال به موتور، میانی و انتهایی ساخته می شود که در این میان کاتالیست به دلیل نیاز به دمای بالا در قسمت اول تعبیه می گردد و بخشهای دوم و سوم در کاهش دما و صدا موثرند.

بنابراین نیاز به دینام، کوئل، دلکو، وایر و شمع ندارد. ۱۳-خام سوزیه موتور در دور آ رام باعث کربونیزه شدن سر شمع میشود که با پایین آوردن کیفیت جرقه زنی شمع در دور های بالا به شدت موتور را دچار خام سوزی میکند.

این کالا در واقع نوعی سوت فلزیست که با نصب آن در قسمت سری اگزوز، صدایی شبیه به صدای اگزوز خودروهای دارای موتور توربو ایجاد میکند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *