عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی – لوازم یدکی ماشین سنگین

سیستم پارک هوشمند یا دستیار پارک هوشمند در واقع ترجمه عبارت Intelligent Parking Assist بوده و آن را بطور مخفف IPA می نامند.سیستم هوشمند پارک یا همان IPA در سه شرایط پارک دوبل ، خروج از پارک دوبل و پارک سنگ چین یا همان پارک L می تواند مفید واقع شود.با روشن کردن یا در حالت آماده قرار دادن پارک هوشمند ، خودرو با اندازه زدن فضای موجود و در صورت مناسب بودن فضا ، روی صفحه نمایش پیام مربوط نمایش داده می شود.

انباره اگزوز خودرو بخشی از اگزوز است که وظیفه ی آن کاهش سرعن گاز های خروجی بوده تا از این طریف صدای خروج گاز را تا حد زیادی کاهش دهد. در برخی شرایط، حتی لازم است تغییراتی روی شاسی اعمال شود تا سیستم جدید بهش متصل شود.

نکته: در برخی موارد مشتریان گرامی سایلنسر خود را بر حسب اندازه و موقعیت و ابعاد مختلف نیاز داشته و لذا به صورت سفارشی شرکت بهسان دیزل و مطابق با نیاز شما ساخته شود. برخی از سازندگان سیکل مبدل کوچکی را درون صندلی خودرو تعبیه میکنند تا مستقیما هوا را خنک کند.

این وسیله با تبدیل گازهای سمی حاصل از احتراق خودرو به گازهای بی ضرر، مانع موثری برای آلودگی هوا میشود.

براین اساس پارچه استفاده شده برای صندلی خودرو باید متخلخل باشد تا هوا بتواند به راحتی حرکت کند.برای این منظور داخل صندلی چندین فن تعبیه میشود تا هوا را به سمت سرنشین پرتاب کند.صندلیهای مجهز به سیستم تهویه مطبوعی که هوای سرد را در اختیار سرنشین قرار میدهند دارای دو نوع ساختار هستند.

بویی می آد احتمالا سرپوش گاز شل شده و البته اگر صدای عجیبی را می شنوید صدای رادیو را بلند می کنید و غرق در آن می شوید تا دیگه صدایی را نشنوید.اما وضعیت پیش آمده پیامد خطرناکی می تواند داشته باشد.

این دوربین ها در جلو ، عقب و زیر آینه های جانبی تعبیه شده اند.این تصویر نهایی با دقت بالایی همراه بوده و به راننده امکان انجام مانورهایی سخت پارک کردن در فضای تنگ و کوچک را می دهد. از سوی دیگر، در هر دو مورد، انجام تنظیم، لازم است که لوله ها را تغییر دهید.

قسمت دیگر از مراکز کنترل کامپیوتر ساخته شده است و دو قسمت با ماهواره های موقعیت یابی متصل می شوند. با استفاده از این قابلیت ، راننده توانایی بیشتری در کنترل خودرو بخصوص در فضاهای تنگ خواهد داشت.سیستم دوربین فضای اطراف خودرو (Around View Monitor) از چهار دوربین مجزا مجهز شده اند ، استفاده می کند.

راننده نیز در کل فرآیند روی سرعت خودرو کنترل دارد. ابتدا مهدی با جنسیس کوپه قرمزش می آید که مدعی است اخیراً کل موتور را توسط نمایندگی عوض کرده (به دلیل اینکه به قول معروف آب و روغن قاطی کرده بود و سرسیلندرها تاب برداشته بود) و سربازی تازه نفس را به گود آورده است.

هنگامی که جهتیابی مورد نیاز باشد مسیریابی میتواند موقعیت را محاسبه کند .سیستم ناوبری GPS خودرو شامل دو بخش است: بخشی از گیرنده GPS و تجهیزات نمایش در خودرو نصب شده است. با «استارت بیصدا»، مالکان موستانگ GT که به سیستم اگزوز هوشمند مجهز باشند، میتوانند زمان استارت پونیکار خود را در حالت «سکوت» برنامهریزی کنند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *