صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

اگه پارت پارت یا صدایی شبیه این از اگزوز شنیدید میزنید کنار و پیج هوا رو یک دور به سمت چپ میچرخونید(هر دور چرخش عبارت است از ۳۶۰ درجه که دوباره شیار پیچ روی همون درجه مبنای فرضیمون قرار بگیره).

حال نماینده ای از شرق،میانه و غرب آمده اند تا مذاکرات را همچنان رو به جلو ارزیابی کنند! انجین اکثر ماشینای آمریکایی ترمز موتور رو داره، که بهش جِیکبِرِک هم میگن چون شرکت ابداع کننده این نوع ترمز موتوری شرکت جیکوبز هست، این مدل ترمز موتور روی سوپاپ عمل میکنه و با خفه کن که تو مسیر اگزوز قرار میگیره فرق داره.

بسیاری از مردم بعد از دیدن این ویدئو اظهار داشتند که این هم یکی دیگر از تفریحات سالم بچه های پولدار بی دغدغه است که در شرایط بحرانی حاکم در سراسر دنیا به هیچ وجه روی خوشی ندارد و باید خاتمه یابد.

کنسول مرکزی خودرو، زیبا و در عین حال با اصلاح کلیدها و تنظیم کنندههای روی آن و همچنین جلوگیری از کثرت کلیدها، کارآمد طراحی شده و نوار مشکی رنگ براق، کنسول مرکزی و داشبورد را از هم تفکیک کرده است که در این مجموعه کلیدهای چرخشی سیستم تهویه مطبوع اتاق در قسمت زیر کنسول بیشتر از همه جلب توجه میکند و زیبایی بی نظیری را در این قسمت بوجود آوردهاند.

در واقع سیستم اگزوز دیزل ژنراتور باید گاز های سیلندر موتور جمع آوری و به صورت سریع و بدون سر و صدا به خارج هدایت کند. حال به تعریف سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور می پردازیم.

لذا در موقع خرید و اطلاع از قیمت سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور با کارشناسان مجموعه نیرو مولد پارس جهت راهنمایی بیشتر جهت خرید سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور (مولد دیزلی) تماس حاصل فرمایید.

دود اگزوزی که از یک دیزل ژنراتور خارج می شود دارای مواد بسیار سمی است و باید به درستی مدیریت شود. به همین دلیل نصب یک سیستم اگزوز مناسب برای گازهای خروجی از اگزوز بسیار مهم است. سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور سبب کاهش صدای دیزل ژنراتور می شود زیرا همانگونه که می دانیم موتورهای دیزلی به هنگام کار صدای بسیار زیادی تولید می کنند که بسیار آزار دهنده است.

جنس سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور از چدن، آهن نرم و یا فولاد ساخته شده است. این امواج به دیواره منبع اگزوز دیزل ژنراتور برخورد می کنند و به وسیله سوراخی که درون بدنه اصلی قرار دارد به بدنه اصلی منبع اگزوز دیزل ژنراتور وارد می شوند.

درون منبع اگزوز دیزل ژنراتور، لوله های زیادی وجود دارد که وظیفه آن ها بازتاب امواج است. همه موتور های لیفتراک، لودر ها، غلطک و بیل مکانیکی بر روی موتور دیزل می باشد.

پوشش های کاهش صدا (Acoustic) بر اساس سطوح مشخصی از کاهش صدا و یا درجه سطح صدای بیرونی توصیف می شوند. کالیپر ترمز و یا دیگر قسمت ها آسیب دیده و یا از بین رفته اند و یا به درستی نصب نشده اند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *