صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

چنین است این مکانیسم: وقتی یک موج صدا وارد منبع اگزوز میشود، ۲ بخش میشود. ⭐ محصول اول ما پیچهای جدید سرسیلندر پژو هستند که با کمترین اصطکاک بیشترین نیرو و فشار رو بر روی سرسیلندر و واشر سرسیلندر وارد میکند و باعث جلوگیری از سوختن واشر سرسیلندر میشوند.

سال هاست که لامبورگینی از موتور 12 سیلندر بر روی قوی ترین مدل های خود استفاده میکند . لامبورگینی همواره یاداور شتاب , قدرت , سرعت و هندلینگ میباشد و اونتادور نیز از این جهت همچون پدران خود توانایی های دینامیکی را به رخ رغیبان میکشد .

اما مشکلی که تیپ 4 ها با آن مواجه بودند، استفاده از سیستم فنربندی نسخه ی اروپایی برای این خودرو بود که استقامت زیادی در برابر ناهمواری های راه های کشور ما نداشت. برای برنامه های تجاری ممکن است نیاز به نصب مخزن سوخت خارجی باشد.

چراغ های جلو نیز با خطوط شکسته طراحی شده اند . ارتفاع خودرو 1.13 متر,طول ان 4.78 متر و عرض ان نیز 2.26 متر میباشد .

این دکمه به منظور روشن و خاموش کردن خودرو تعبیه شده . برای پی بردن به دمای نرمال کارکرد موتور در حالی که موتور خودرویتان روشن است (کولر خاموش باشد) از خودرو پیاده شوید و از قسمت جلو پنجره فن ها را تحت نظر داشته باشید.

همچون میورا , دیابلو , کانتاش و مورسیه لاگو که همچون فرزندانی برای یکدیگر بوده اند و هر یک جانشین خلفی برای یک دیگر بوده اند . پس از توقف تولید لامبورگینی مورسیه لاگو , لامبورگینی وعده داد تا در اسفند ماه سال گذشته جانشین مورسیه لاگو را معرفی کند .

ورود به خودرو به خاطر ارتفاع کم و در های قیچی شکل ان کمی مشکل است . همان طور که بیان شد در فن سانتریفیوژ زاویه ورود و خروج هوا 90 درجه می باشد.

اما بالاخره در اسفند 1389 این خودرو در معرض دید همگان قرار گرفت . مکانیسم ژنراتور را می توان با درک کار پمپ آب فهمید که باعث جریان آب می شود اما واقعا آبی ایجاد نمی کند و فقط آب جریان می یابد.

اما انچه بیش از همه در این بخش جلب توجه میکند دکمه ای است که با درپوشی قرمز رنگ پوشانده شده .

موتور 12 سیلندر 6.5 لیتری ان قدرت 692 اسب بخار و گشتاور 690 نیوتون متر را در دور موتور 8500 تولید مینماید . طراحی آنها به این دلیل است که فلز مورد استفاده به کاهش ارتعاشات مکانیکی موتور کمک می کند و بنابراین دستگاه اگزوز تقریباً قابل شنیدن نیست.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *