صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

همچنین فاق لاستیک ها بسیار کوتاه تر از مدل های استاندارد است که اگرچه سیستم تعلیق را بسیار خشک می کند اما در جهت افزایش هندلینگ و فرمان پذیری مناسب است. در گذشته به دلیل استفاده از آلیاژهای نامرغوب در ساخت قطعات و اجزای موتور این کار به طور دوره ای انجام میشد اما امروزه با توجه به رفع این مشکل و استفاده از آلیاژهای مرغوب تر و همچنین حذف یک سری از متعلقات سوپاپ ، فیلرگیری در شرایط عادی بجز خودروهای گازسوز بصورت دوره ای انجام نمیگیرد.

این واکنش های شیميایی معمولا به طور ناخواسته به وجود مي آیند. هر یک از این موارد تفاوت های ظریف خود را دارد: یا سوخت به طور ناقص می سوزد ، یا سیلندرها تامین می شوند ، و گاهی اوقات روغن.

با این حال ، در هر صورت ، جایگزینی چنین دستگاهی ارزان نخواهد بود. ﺗﺎ اینجا در شتاب گیری اولیه هردو خودر نمره مساوی دریافت کردند، اما درشتاب گیری ثانویه جنسیس بـا یک نمره مثبت جلو افتاده بود که جعبه دنده محشر باکستر بازی را به تساوی کشاند.

کیلومتر موتور الکترونیکی بوده و دارای دقت خوبی درون به نمایش گذاشتن دور موتور و یـا سرعت و یـا مسافت مـیباشد و به دلیل بزرگی درون نمایش اعداد درون نور روز کاملا خوانا بود اما درون شب بـه دلیل نور آبی رنگ بعد زمـینـه کمـی خوانا بودن حروف کم مـیشود اما باز قابل خواندن مـیباشد.

اما برای از بین بردن این تهدید سمی و کاهش میزان سرب در دود ، خودروهای دیزلی مجهز به “فیلتر ذرات” هستند.

تعویض فیلتر ذرات معمولاً این قرائت ها را به حالت عادی بر می گرداند. خراب شده صدایی نامتقارن و ضعیفتر و یا قویتر از حالت عادی دارد. بیشتر اوقات ، دود کم و بیش غلیظ از لوله اگزوز به مالک خودرو در مورد نقص سیستم سوخت رسانی و سیستم خنک کننده موتور و همچنین نقص مکانیسم توزیع یا گروه پیستون سیگنال می دهد.

این سوء عملکردها ، سعی می کنند توجه راننده را به خود جلب کنند ، هنگام روشن شدن موتور تشدید می شوند و خود را به شکل دود با سایه های مختلف نشان می دهند – سفید ، سیاه یا خاکستری مایل به آبی.

قدرت بی نظیر این موتور شما را در جاده ها شگفت زده خواهد نمود به گونه ای که رده بندی این موتورسیکلت در کلاس اسپرت را تحسین خواهید نمود.

موتورسیکلت های برقی به صورت پایلوت در اصفهان عرضه می شود بچه سر راهی صنعت، رشد میکند لازارت وازوما V۱۲؛ موتورسیکلت ۱۲ سیلندر! در این مطلب به ۱۲ نوع صدای ماشین ، علل و شیوه رفع آنها اشاره خواهیم کرد.

هر یک از لاستیک ها دارای آج های به خصوصی می باشند که با از بین رفتن این آج ها باید تایر تعویض شود. علاوه بر این ، هر سیستم فیلتر با گذشت زمان فرسوده می شود و در نتیجه سمیت دود خروجی از لوله اگزوز خودرو را افزایش می دهد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *