صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

در هنگام استفادهی کامیون از ترمز موتور صدای بلند تالاپ تالاپ شنیده میشود، دلیل تولید چنین صدایی این است که هوای فشردهشده توسط پیستون از طریق سوپاپ اگزوز از داخل سیلندر خارج میشود. بعد از نصب با یک کلیک شما می تمانید جهت خروجی هوای اگزوز خود را تغییر داده و خودرو را بی صدا و یا با صدا نمایید به وسیله این دریچه این امکان را به خودرو خود می دهید که فقط در مواقعی که شما بخواهید صدای اسپورت بدهد.

شما میتوانید از صدای اگزوز خودرو خود لذت ببرید یک سیستم اگزوز از مواد با کیفیت ساخته شده است در همه سیستم های ما از فولاد ضد زنگ یا فولاد آلومینیومی استفاده شده است و این ها برای دوام طولانی مدت میباشد هر سیستم شامل نوک شیک اگزوز میباشد که معمولا از فولاد ضد زنگ برای جلای بیشتر میباشد.بسیاری از سیستم های اگزوز ما سیستم های “گربه تماس”، بدین معنی که شامل همه چیز است و به جای سیستم اگزوز پشت مبدل کاتالیزوری است سیستم های اگزوز و مبدل کاتالیزوری بر تولید گازهای گلخانه ای نیز تاثیر دارند .

سیستم اگزوز وسیله نقلیه به طور دورهای بازرسی شود تا ماشین شما ایمن باشد. قطعه واشر گلویی اگزوز لیفان 620 (1600) از محصولاتی تولیدی لیفان (LIFAN) می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی گلوبال یدک به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط گلوبال یدک از یک خرید سریع و با قیمت مناسب بهره مند گردید.

این واشرها همچنین ممکن است از مواد الیافی با درجه حرارت بالا ، گرافیت و کامپوزیت های سرامیکی ساخته شوند.

یکی از مراکز فروش، تعمیر، نگهداری و سرویس کاتالیزور، مستر کاتالیزور است که خدمات حرفه ای در این زمینه ارائه می کند. مونوکسیدکربن بویی ندارد. اگر مشکلی در سیستم اگزوز دارید، فوراً توسط یک تکنسین حرفهای بازرسی کنید.

گاز اگزوز، به خصوص مونوکسیدکربن، اگر وارد فضای داخلی خودرو شود، میتواند کشنده باشد. معمولاً قبل از آزمایش مجدد نیاز به انجام تعمیرات خواهید داشت، بنابراین نشت را توسط یک تکنسین حرفه ای بررسی کنید. در بعضی از دلکوها، سیمپیچ پیکاپ یا مگنت دلکو بهصورت متمرکز در یک قسمت قرار گرفته و هرگاه یکی از پرههای روتور از روبهروی سیمپیچ پیکاپ عبور کند، یک پالس تولید میشود.

احتمالا بزرگترین خبری که کاستلیونی اعلام کرد، اطلاعاتی در مورد احیای برند کاگیوا (Cagiva) باشد که قرار است مدلهایی از موتورسیکلت سبک یا دوچرخه برقی آن توسط اموی به فروش برسد.

خوب بسته نشده بودن ژیگلور دور آرام سر جای خودش.مسدود بودن مسیر خلأ برای فرمان دادن به سوپاپ قدرت که باید بررسی و تعمیر یا تعویض شوند. اسپرت خودرو از جنس فلزی و فولادی و یا چدنی طراحی شده است که باعث بالا رفتن عملکرد و بهبود قدرت خروجی میشود وهمچنین می توان گفت باعث کاهش مصرف سوخت هم میشود.

بلبرینگهای چرخهای جلو از تنظیم خارج شده اند و یا فرسوده شده اند. بلندگو درون لوله ای قرار دارد که اطراف لوله اگزوز پیچیده شده است، به صورتی که صدا در مسیری مشابه حرکت و از اگزوز خارج میشود.

منهارت MHX۶ ۷۰۰ WB در نمایشگاه IAA Mobility ۲۰۲۱ مونیخ و به همراه MH۵ GTR و MH۴ GTR از ۷ تا ۱۲ سپتامبر نمایش داده خواهد شد. واشر گلویی دو پیچ اگزوز لیفان Lifan 620 1800CC را میتوانید با گارانتی 10 روزه بازگشت وجه و با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا در فروشگاه اینترنتی لوازم خودروی چینی دکترماشینت سفارش و در آدرس مورد نظر خود تحویل بگیرید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.