صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

56 ـ وسيله نقليه غير موتوري ـ وسيله نقليهايكه نيروي محرك آن از موتور نباشد. 61 ـ يدك متصل (شبه يدك) ـ يدك بدون نيروي محرك (بي موتور). 59 ـ يدك ـ وسيله نقليه چرخدار با موتور يا بي موتور كه توسط وسيله نقليه موتوري ديگري كشيده شود.

55 ـ وسيله نقليه موتوري ـ وسيله نقليهاي كه با نيروي موتور بر روي چرخهاي خود حركت كند. براي رانندگي با وسائل نقليه ويژهايكه سرعت آن از سي كيلو متر تجاوز مينمايد در شهرها و راههاي عمومي علاوه بر داشتن گواهي نامه ويژه داشتن گواهينامه پايه يكم رانندگي نيز ضروري است.

44 ـ كارت مشخصات ـ كارتي كه مشخصات مالك و وسيله نقليه شماره گذاري شده در آن ثبت و بمالك وسيله نقليه تسليم ميگردد. نوبرانهترین حاصل تعامل میان شرکت سایپا و سیتروئن، تولید خودروی هاچبک سیتروئن C3 است که در سایت سایپا کاشان به تولید میرسد.

58 ـ وسيله نقليه موتوري ويژه ـ وسيله نقليه موتوري كه مخصوص انجام كارهاي فني و ساختماني و جاده سازي و امثال آن است.

46 ـ كوچه ـ راهي در مناطق مسكوني كه عرض آن حداكثر شش متر باشد. در خودروهای اسپرت سعی میشود تا این مسیر حتیالامکان صاف و بدون پیچ و تاب طی شود.

با قرارگیری این واشر در فلنچ های سیستم اگزوز و سفت شدن پیچ های فلنچ، این واشر کمی له شده و به گازهای خروجی اگزوز اجازه عبور جز از مسیر استاندارد و از پیش تعیین شده را نمی دهد. اگزوز نقش خارج کننده دود حاصل از فرایندهای شیمیایی داخل سیلندر به هوای خارج را دارد.

همچنین 14 موتور در حجم های 1 لیتری، 1.1 لیتری، 1.4 لیتری، 1.6 لیتری، 1.9 لیتری و 2 لیتری برای قرار گرفتن در زیر کاپوت 206 وجود دارد که 4 عدد از آن ها دیزلی و مابقی بنزینی می باشند.

53 ـ وزن با بار ـ وزن وسيله نقليه باضافه وزن بار آن. 52 ـ مينيبوس ـ هر نوع وسيله نقليه موتوري مسافر بري كه ظرفيت آن با راننده حداقل ده نفر و حداكثر بيست و يكنفر باشد. رانندگي با وسايل نقليهايكه شماره گذاري نشده يا شماره آنها غير مجاز است و همچنين گذاردن اين قبيل وسايل نقليه براي رانندگي در اختيار اشخاص ديگر ممنوع است مگر آنكه قبلاً اجازه حركت از شهرباني دريافت كرده و در دست داشته باشند.

۶ – در صندوق عقب در اغلب نمونهها دارای صدای زیاد بود. سلام،اموزش خیلی خوبی بود.فقط یه سوال و اونم اینکه اون اسپری که به زنجیر میزد چی بود؟ خوب، اگر خودروی شما به نظر مانند عمو بارنی باشه به نظر می رسه که دچار مشکل جدی شده اید.ضربات پیوسته و آهسته یا ترکیدنی که به نظر مانند کاری است که بارنی برای خم کردن زانویش انجام می دهد (که هرگز هم اتفاقی هم نمی افتد) برای نمونه می تواند نشان دهنده انفجاری باشد که درون سیلندرهای موتور رخ داده است.

43 ـ قطعات اصلي ـ كليه قسمتهاي اساسي وسيله نقليه كه طبق اين آئين نامه بايد شماره گذاري شود مانند موتور و شاسي و اطاق كه تعويض آنها باعث تغيير مشخصات اساسي وسيله نقليه ميگردد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *