صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

اما پس از گذشت زمان، موتور خودرو به دلیل افزایش کار کمی مستهلک شده و این افزایش شتاب دیگر مشاهده نمی شود.

اگزاست فن با مکش هوای گرم یا مرطوب از یک منطقه کوچک کار میکنند و اجازه میدهند هوای تازه از جای دیگر (شاید از یک درب یا دریچه) وارد محیط شده و جایگزین هوای کهنه شود.

از نظر شیمیایی و کارکرد در دمای پایین، پایداری کامل داشته باشد (تجزیه و تهنشین نشود). کنده شدن کامل موتور پژو 405 بـه علت تصادف.

با شدت گرفتن تحریمها و زیانده شدن ایران خودرو در زمان ریاستجمهوری محمود احمدینژاد ایران خودرو دچار بحران شد و خط تولید سمند در آذربایجان، در سال ۱۳۸۹ بسته شد.

زمینه فعالیت این شرکت ساخت انواع قالب، ماشین سازی ، طراحی و ساخت خطوط تولید صنعتی بوده که با استقرار شرکت اگزوز خودرو خراسان در سال 1373 در راستای ساخت ماشین آلات، قالب ها و تجهیز آن شرکت قدم برداشته و تا امروز این همکاری ادامه داشته است.

با این حال گزارشهایی منتشر شد که نشان میداد ایران خودرو بر پلتفرم ۳۰۱ تسلط پیدا کردهاست و امکان تولید خودروهایی مانند تارا بر پایهٔ آن را دارد. که قسمت دستگیره آن همان لنگ و طرفین آن (که در یک راستا قرار داند) تکیه گاههای میل لنگ میباشند.

این ممکن است در دو قطعه باشد، بنابراین مطمئن شوید که تمام اجزای قدیمی اگزوز را از آن خارج کنید.

14 ـ پياده رو ـ قسمتي از خيابان كه در امتداد آن واقع شده و براي عبور و مرور پيادگان اختصاص يافته است. اولين خوابي كه مشاهده كردم سنسور دنده عقب بود كه مالك قبلي عنوان كرد از روزي كه خودرو را تحويل گرفتم اين مشكل وجود داشته و به من گفت كه به علت كمبود وقت نتوانستم با گارانتي سنسور را تعويض كنم.براي تعويض سنسور شخصا به نمايندگي مراجعه كردم و در كمال شگفتي تمام نمايندگي ها گفتند كه سنسور دنده عقب امداد پذير نيست و ميباست ازاد خريداري و تعويض كنيد.در ان موقع علت عدم تعويض سنسور توسط مالك اول رو متوجه شدم.با تلفن ٠٩٦٤٤٠ مركز تماس ايران خودرو تماس گرفتم و موضوع را مطرح كردم و بهم گفتن قطعه امداد پذير است و و با ثبت شكايت قطعه مورد بحث امداد شد و پس از چند هفته به نمايندگي ارسال و تعويض شد.

مورد بعدي ضعف دو شيشه بالاير عقب سمت راننده بود كه با سرعت لاك پشت پيما بالا و پايين ميشد و نمايندگي گفت تا زماني كه بالابر قطع نشده باشه نميتونم قطعه رو تعويض كنيم! خودرو جز اولين سري دو ايربك يورو ٤ بود كه در كمال تعجب نسبت به نمونه تك ايربك يورو ٢ كه تا بهار ٩٢ توليد شد حدودا ٢/٧٠٠/٠٠٠ تومان گران تر شد.

مشكل بعد سوختن يكي از دو بوق ماشين بود كه اين مورد با توجه به اتمام گارانتي به صورت ازاد تعويض شد. مورد بعدي فراخوان ايربگ شاگرد سمند هاي مدل ٩٢ دو ايربگ بود كه خود ايران خودرو تماس گرفت و با تعيين وقت قبلي گفتند كه با نمايندگي گفته شده مراجعه كنيد كه اين مورد هم با تعويض قاب دور ايربگ و يه مورد ديگه كه به خاطر ندارم مشكل برطرف شد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *