صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

اما ابهامات زیادی در رابطه با استفاده از این قطعات وجودو دارد. مدل اصلی استفاده شده در پشت بام فن سانتریفیوژ بکوارد است که از پروانه هایی با انحنای رو به بیرون بهره می برند. لیفتراک دو گانه سوز از جمله دیگر مدل های نمایندگی لیفتراک کوماتسو می باشد که دارای مزیت های بسیار خارق العاده ای می باشد.

اگر مدت زیادی است که فیلتر هوا را عوض نکرده اید و در منطقه ای پر گردو غبار یا آلوده زندگی می کنید باید فیلتر هوا را تعویض نمایید. زیرا هم ریه و گوش دیگران را مورد لطف خود قرار می دهد و هم دود و سرب به ریه های دیگران هدیه می دهد!

قسمتی از سنسور که در درون مانیفولد دود قرار دارد، یک حباب سرامیکی زیرکونیومی است که انتهای آن روی پوسته مانیفولد پیچ میشود.

ممکن است واسکازین از طریق ماژول خلا وارد مانیفولد ورود هوا شود که باید آن را تعویض نمایید. موتور برقی بسیار آرام تر از موتور بنزینی است اما صدای وزوز الکتریکی و خاص خود را دارد. بسیاری از خودروها به بیش از یک سنسور اکسیژن مجهز هستندسنسور اکسیژن شبیه یک ژنراتور کار میکند و هنگامی که به اندازه کافی گرم شود از خود ولتاژ تولید میکند.

در مورد ذکر شده بالا این گازها به صورت خود به خود داخل لوله اگزوز مشتعل می شوند. 1- اگر دود اگزوز آبی رنگ باشد: موتور روغن سوزی دارد. دود کردن موتور نشانه روغن سوزی ؛ غنی بودن مخلوط هوا – سوخت یا نشت آب به محفظه احتراق است.

یعنی همه سوخت در محفظه احتراق نمیسوزد و احتمالاً مخلوط هوا – سوخت بیش از اندازه غنی است. احتمالاً رینگ پیستون موتور خودروی شما خورده شده است و روغن به داخل سیلندر نشت می کند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید به ازای کاهش هر 45 کیلوگرم شما میتوانید از سرعت بیشتری بهره ببرید. اگر خودروی شما از نوع خودرو های کاربراتوری قدیمی باشد به احتمال زیاد ساسات کاربراتور مشکل دار است.

طراح این خودرو که از سال ۲۰۰۸ بر روی این طرح کار میکند هدف از ساخت آن را تغییر کاربری سریع برای حرکت در زمین و آسمان اعلام کردهاست، زیرا این خودرو به خاطر سبکی قادر است در اندک زمان ممکن از حرکت در آسمان به حرکت در سطح زمین و بالعکس مبادرت کند.

سنسور اکسیژن به عنوان یکی از سنسور های موجود در موتور خودرو می باشد که خرابی آن باعث افزایش مصرف سوخت و درست کار نکردن موتور می شود. یاماها XSR 155 اگر هوندا در حال حاضر یک موتورسیکلت ۱۵۰cc داشته باشد، آن CB150R Exmotion است، اما شاید یاماها بتواند یک سری مشابه را در کلاس ۱۵۰cc تولید کند.

کار طولانی مدت در یک محیط پر سر و صدا باعث احساس خستگی در افراد می شود و کارایی کار را کاهش می دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *