صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

گران ترین قیمتی کـه فعلا به منظور فروش موتورسیکلت های لودر ایران وجود دارد، مربوط بـه BMW S 1000RR مدل 2014 است. یعنی وقتی کلید فشار میدین رله قطع کن به کار میوفته و برق اصلی کویل ماشین قطع میکنه تا 4 تا شمع جرقه نزنن و اون 2تا رله هم به کار میوفتن برق نویز ماشینو قطع میکنن و به کویل اگزوز میدن و شمع داخل اگزوز جرقه میزنه وگازی که در اثر نسوخته شدن بنزی در سیلند به وجود میادو آتیش میگیره که حاصلش میشه یه آتیش ابی رن خوشگل بعضی ها فکر میکنن وقتی کلیدو میزننو شمع ها جرقه نمیزنن بنزین خام به صورت روان تا سر اگزوز میاد بعد آتیش میگیره !

حالا میرسیم به ساختن رله اصلی هر رله 5 پایه داره 2 تاشون برق خود رله هست 3 تای دیگه یکی برق مشترک . سرد بودن موتور و ایجاد دود سفید: چون در ابتدای کار ،قطعات موتور سرد می باشند، مقداری از از گرمای تراکم توسط این قطعات و مایع سیستم خنک کننده جذب می شود و به همین دلیل گرمای درون محفظه احتراق به حد مطلوب نرسیده واحتراق سوخت ناقص خواهد بود با کارکردن موتور به مدت چند دقیقه و گرم شدن موتور این مشکل حل می شود.لازم به یادآوری است که فلسفه وجودی ترموستات نیز در سیستم خنک کاری موتور همین نکته میباشد که ترموستات از گردش مایع خنک کننده در ابتدای شروع کار موتور بصورت موقتی جلوگیری میکند تا دما سیلندر و محفظه احتراق هر چه سریعتر گرم شده و پس از رسیدن به دمای مطلوب جهت احتراق ،ترموستات به اصلاح باز شده و گردش آب در سیستم خنک کننده امکان پذیر می گردد.

بنابراین، اگر می بینید که مقداری آب از اگزوز بیرون می آید، نیازی به نگرانی نیست، فقط کافی است سطح خنک کننده را بررسی کنید و اگر پایین نباشد، شرایط مطلوب است. گروه فستوس از همان ابتدا با عنایت به این موضوع همه ی تلاش خود را جهت برطرف کردن این مشکلات به کار گرفت و با ارتباطات بین المللی خود و حمایت از فدراسیون و ورزشکاران تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان ، هم اکنون به عنوان تنها حامی رسمی تیم ملی و فدراسیون دوچرخه سواری ایران شناخته شده و افتخار حمایت از ورزشکاران مستعد کشورمان را دارد.

این شرکت برای نخستین بار اسپانسر مسابقات موتور ریس در کشور شد تا مسابقاتی که تا قبل از ورود این گروه تجاری ، در نهایت با اهدای یک جام ساده اتمام می یافت ، به مسابقاتی نیمه حرفه ای تبدیل شود و در پایان از ورزشکاران برتر ، با اهدای تجهیزات گران قیمت خارجی و همچنین جوایز نقدی تجلیل شود.

اگر بخوام از صفر حساب کنم (یعنی شما هیچی هنوز رو ماشینتو نصب ندارین) میشه 50 هزار تومان تازه نورمالشو حساب کردم . اگر هم بخواین کیتشو آماده بخرین سر از 130 هزار تومان در میاد (یعنی 50تومان بابت خرده کاری (مقدمه) و 80 هزار تومان بابت کیت بک فایر) تازه کیت بک فایر تا 160 هزار تومان هم داریم.

خب برای ساختن بک فایر اولین چیزی که باید بدونی اینه که قدرت ماشینت در چه حده ! برای وصل کردن پچ یا وصله باید از اپوکسی استفاده کنید. این امر ممکن است چندین ساعت طول بکشد اما باید تا زمان سرد شدن کامل آن صبر کنید.

مدیران شرکت فستوس با هدف حمایت از جوانان ایرانی با بستن قرارداد های سالیانه و در اختیار گذاشتن دوچرخه های به روز و تجهیزات حرفه ای و مطرح دنیا که هم اکنون به همت این شرکت برای استفاده کلیه علاقمندان به رشته دوچرخه سواری فراهم است، هیچ دغدغه ای برای تمرینات و رسیدن به قله های قهرمانی ندارد و با تلاش و جدیت هر چه تمام برای پرورش قهرمانان این مرز و بوم تلاش می کند.

به همین منظور نیز با رایزنی های انجام شده بین اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری و فدراسیون ایران وحمایت های مالیگروه فستوس یکی از مربیان طراز اول دنیا در این رشته هم اکنون در اختیار تیم ملی قرار دارد.

همه این عوامل و فعالیت ها موجب پرورش و رشد استعداد های بسیاری در سراسر کشور گردیده و با گسترش این رشته ظرفیت های بسیاری از لحاظ ورزشی و همچنین اقتصادی جهت رشد و اعطلای کشور عزیزمان ایران ایجاد شده است.

و اما سومین کاراکتری که در بازی با آن آشنا میشویم، کراکتر ترور یا ( تراور ) است ،این فرد یک دیوانه به تمام معناست به طوری که از هیچ کاری ترسی ندارد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *