صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

بنابراین motocross را جماهیر شوروی موتور سیکلت 250 مکعب به طوری لرزاند، رانندگی یک فاصله است. از آنجایی که اگزوز در زیر خودرو نصب میشود و فاصله بسیار کمی با سطح زمین دارد، امکان بروز آسیب هایی نظیر پارگی، فرسودگی، شکستگی، و سوراخ شدگی در آنها شایع است.

به طور کلی، میزان عمر مصرفی اگزوز خودرو تا حدود زیادی به مناطقی که از خودرو استفاده میشود بستگی دارد. هوای اطراف ما دارای ۷۸درصد نیتروژن و ۲۱درصد اکسیژن است و به این ترتیب در زمان ورود هوا به موتور خودرو در مرحله مکش، حجم زیادی از این دو گاز وارد موتور میشوند و نمیتوان جلوی ورود آنها را گرفت اما همانگونه که گفتیم این دو ماده در حالت طبیعی و دمای معمول میلی به ترکیب با یکدیگر ندارند چرا که اگر اینگونه بود باید به طور طبیعی در هوا با هم ترکیب میشدند و به این ترتیب جو ما پر از اکسیدهای نیتروژن میشد که البته اینگونه نیست و اندک اکسیدهای نیتروژن طبیعی در جو اطراف ما نیز ناشی از گرمای بسیار زیاد صاعقههایی است که گاهی رخ میدهد.

افزایش سرعت موتور سیکلت ۱۲۵ بستگی به ۵ مورد دارد که در این مطلب قصد داریم برای شما بازگو کنیم. بدین ترتیب احتراق بهتر انجام گرفته و احتراق بهتر به معنی قدرت و کشش بهتر موتور خواهد بود. هدرز در واقع یک منیفولد بهینه سازی شده و ارتقاء یافته است.هدرز همان وظیفه ی منیفولد یعنی ترکیب و هدایت دود به لوله های اگزوز را انجام می دهد با این تفاوت که با ایجاد فضای اختصاصی بیشتر برای هر سیلندر مانع ازدحام دودها در خروجی هدرز می شود.

به عنوان مثال، مناطق کوهستانی که دارای پستی بلندی های زیادی هستند یا مناطقی که دارای آب و هوای شرجی هستند عمر مفید این قطعه را کاهش میدهند.

این اجزاء و قسمت ها که خود تشکیل قطعه ای به نام اگزوز را می دهند باعث خروج دود و گازهای حاصله، ناشی از سوخت در اتومبیل می شوند. در مدلهایی از این اتومبیل که دسته دنده بر روی جعبه دنده قرار دارد مکانیزم تعویض دندهها مطابق استاندارد کارخانه سازنده در آمریکا نیست.

سرعت خروج دود و گاز در مدل high performance بسیار بالا است چرا که در طراحی آن ها از آلیاژ های خالص بهره برده شده است. را راهاندازی کرد. با این وجود، نخستین توربین گازی برای تولید انرژی برق، در سال ۱۹۳۹ (میلادی) و در شرکت براون، باوری و سی در سوئیس ساخته شد که ظرفیت آن ۴ مگاوات بود.

برای مثال، فراری 488 پیستا یکدست اگزوز اینکونلی دارد. ورق آلمونایز و گالوانیزه، رایجترین موادی هستند که برای تولید Muffler مورد استفاده قرار میگیرند. به تمام قطعاتی که در داخل خودرو قرار دارند «قطعات تریمی خودرو» گفته میشود. در این پست به معرفی قسمت های مختلف اگزوز می پردازیم.

این قسمت باید دارای استانداردهای مورد نظر هم باشد. اغلب در موتورسیکلت ها بانک را تغییر می دهند (Slip it) ، یعنی محدوده کار کمی به سمت بالا ، بسیار کمی تغییر می کند ، اما تنظیم در نظر گرفته می شود 🙂 در واقع ، فقط صدا تغییر می کند و ما در مورد افزایش صحبت نمی کنیم ، مانند رانندگی است در سراسر شهر با لغزش cy موتورسیکلت شبه ورزشی.

اگر اگزوز خودرو شما دچار ایراد شده و قصد تعویض آن را دارید اما نمیدانید که چه نوع اگزوزی برایتان مناسب است، میتوانید از طریق تماس با مجموعه یدک یار از مشاوره رایگان تیم متخصص آن بهره مند شده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

از آنجایی که این نوع اگزوز ها صدای بسیار گوش خراش و آزار دهنده ای دارند، در شهرها کاربرد چندانی ندارند. در این برنامه نویسی پارامتر های جرقه به گونه ای تغییر داده میشود تا قدرت و شتاب قابل توجه ای در خودرو ایجاد شود .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *