صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

مشکلات طراحی شرایط را برای آتش سوزی مهیا میکنند، و گاها شرایط را به صورتی در میآورند که آتش سوزی اجتناب ناپذیر است. اگرچه وجود سوراخ در اگزوز برای عملکرد اتومبیل مضر نیست، اما می تواند خطرناک باشد چون اجازه نشت دود به داخل خودرو را می دهد.

اگر موقع شتاب گرفتن، صدای خودروی تان مانند اتومبیل های مسابقه است، احتمالا یک سوراخ در اگزوز وجود دارد. علاوه بر واشرها، شیلنگها و سیم های بسیاری که در خودرو وجود دارد، موتور ماشین نیز دارای چندین تسمه چرخشی است.

اگر تنها موقع دور زدن ماشین صداهای عجیبی می شنوید مشکل می تواند از لاستیک های خودرو باشد. بنابراین قبل از بردن خودرو به تعمیرگاه، سطح روغن را چک کنید.

این شرکت با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و دانش فنی روز و بهره گیری از تجربیات موفق شرکتهای مطرح داخلی و خارجی و نیز با به کارگیری قطعات مرغوب و تطبیق آنها با بالاترین سطح استانداردهای موجود ملی موفق گردیده گواهی استاندارد کلیه محصولات خود را از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران اخذ نماید .

بنابراین از شنیدن صدای جرقه پس از خاموش شدن اتومبیل تان در صورت استفاده از موتورهای قدیمی تعجب نکنید. توربوساند در قطر 3 سانتی متری مناسب تمامی خودروها است اما باید دقت بفرمایید که قطر سراگزوز خودرو باید حداقل 6سانتی متر باشد و اگر کمتر از این عدد است میتوانید از توربوساند قطر 2.5 سانتی متر استفاده کنید.

اگزاست فن ها در اتاق تمیز که باید جریان دائمی هوا وجود اشته باشد وظیفه خروج هوای تولید شده را بر عهده دارد.

اگر صدا را درسرعتهای پایین میشنوید، پمپ هیدرولیک خودرو را چک کنید. برای تماشای ویدیو مربوط به منبع اگزوز اسپرت خودرو شورلت اینجا کلیک کنید.

اگر احساس می کنید اتومبیل تان ریتم معمول را ندارد احتمالا مشکل از شمع ها است. باشد. بطور خلاصه دیزلینگ زمانی اتفاق می افتد که بنزین بدون کمک شمع و به تنهایی دورن سیلندر مشتعل می شود. خرابی بلبرینگ کلاچ باعث می شود تا صدایی شبیه به برخورد دو قطعه آهن به صورت نسبتا یکنواخت تولید شود که با هر بار گرفتن پدال کلاچ نیز این صدا قطع می شود.

اگر با هر بار سرعت گرفتن صدای بلندی می شنوید، مشکلی در سیستم تعلیق اتومبیل تان وجود دارد. زیرا با سرعت زیاد در اطراف سیستم قرقره گردش می کنند. فروشگاه تخصصی لوازم یدکی و قطعات مرسدس بنز ، بی ام و ، .سیستم اگزوز سنسور اکسیژن منبع اگزوز دریچه گاز واشر اگزوز توربو شارژ کاتالیزور (کاتالیست) منیفول سر اگزوز سیستم ترمز لنت ترمز دیسک ترمز (دیسک چرخ) سیلندر ترمز سیم لنت ترمز روغن ترمز و مخزن روغنسیستم EGR چیست؟

از سوی دیگر، کارخانهها و اگزوز خودروها بهعنوان اصلیترین منبع تولید گاز دیاکسید کربن و آلودگی هوا شناخته میشوند. هیدرو کربنهای نسوخته باعث ایجاد بوی نامطبوع و دود سیاه در خروجی اگزوز میشوند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *