صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

سایر تعمیرکاران و فروشندگان قادر خواهند با قیمت مصوب تعیین شده توسط شرکت ، اگزوز پیا را از نمایندگان استانی تهیه و توزیع کنند. پخش عمده اگزوز در شیراز یکی از مهمترین خواسته های شرکت پیا صنعت است که در جهت رفاه حال مشتریان و بهره مندی از اگزوز های ویژه خودرو های داخلی و خارجی صورت گرفته است .

شعبانلو که اولین سفر خارجی ارزانقیمتش را هم با همین پولسار هندی … اما موتورسیکلتهای ارزانتر این گروه موتورسیکلتهای کارکرده آپاچی، پالس و پولسار با حجم موتور 180 یا 200 سیسی است که به عنوان مثال یک آپاچی…

اگر در سیلندر، جیره بندی سوخت وجود داشته باشد احتراق با سرعت بالاتر یا پایین تر از حد معمول رخ می دهد. از آنجا که با هر بار استارت زدن در خودروهای معمولی مقداری آب در اگزوز جمع می شود، اگر خودرو مدتی به کار خود ادامه دهد، این آب به سبب داغ شدن اگزوز بخار خواهد شد اما اگر خودرو پس از مدت کوتاهی خاموش شود، آب در اگزوز باقی مانده و موجب اکسیده شدن آن و در نهایت پوسیدگی اگزوز می گردد.

این گازها از طریق یک دستگاه خاموش کننده وارد هوا می شوند. به طوری که استفاده از اگزوز ناسالم میتواند آسیب های جبران ناپذیری را به موتور خودرو و مهمتر از آن به محیط زیست وارد کند. یک منبع آسیب دیده می تواند باعث ایجاد حرکات بیش از حد سایر اجزا شود و فشار روی آن قسمت ها را افزایش دهد و اگر به حال خود رها شود می تواند به چیزی بیشتر از یک صدای ناخوشایند تبدیل شود.

قبل از مراجعه به تعمیرگاه اگزوز را بررسی کنید، لق بودن اگزوز هم میتواند یکی از دلایل ایجاد این صدا باشد. خرید اگزوز در شیراز یکی از هدفگذاری های نمایندگان پیا صنعت در استان فارس خواهد بود.

پس از تکمیل فرایند دریافت گواهی نمایندگی انحصاری گروه پیا صنعت در شهرستان شیراز، شما میتوانید به صورت تخصصی، عمده فروش و تک فروشی به عرضه و فروش اگزوز در شیراز بپردازید.

309. فروش رپسول مدل 2009 موتور پلم تنیز درون حد اگزوز قهرمانی قیمت 36 تخفیف پای معامله. نسخه بنزینی به یک پیشرانهٔ ۲ لیتری توربو با ۲۱۸ اسب بخار قدرت و ۳۴۰ نیوتن متر گشتاور مجهز است درحالیکه نسخه هیبریدی از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری چهار سیلندر به همراه دو موتور الکتریکی استفاده میکند.

البته پیشرانه قابلیت تولید بیشینه گشتاور 1250 نیوتن متر را دارد اما برابوس به منظور حفظ سلامت قطعات این عدد را کاهش و کنترل کرده است. برابوس برای دستیابی به اهداف فنی خود پیشرانه استاندارد 3982 cc را با نمونه 4407 cc تعویض کرده است.

در مقایسه با نسخه استاندارد که 603 اسب بخار خروجی و 850 نیوتن گشتاور دارد متوجه ارزشمندی تلاش تیونر خواهیم شد. به طوری که با خرید روغن موتور پارانوکس، چندین برابر قیمت آن در هزینه خودرو صرفه جویی میشود و صرفه اقتصادی زیادی برای صاحبان خودرو دارد.

اکنون تیونر مطرح بین المللی یعنی برابوس محصولی دیگر در خانواده راکت 900 با نام کامل “جی ال ایی 63 900 راکت ادیشن” را معرفی کرده که ادعا می شود سریع ترین شاسی بلند قانونی(خیابان) دارای فاز تولید اقتصادی، روی کره زمین است!

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *