صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

بنا به هر دلیلی اگر مجبور هستید مسافت نسبتا زیادی را بدون داشتن ضد یخ در هوای سرد بروید بهتر است که ترموستات را از روی موتور باز کرده وجلوی رادیاتور را با نایلون، مقوا،… خوب بپوشانیدتوجه داشته باشید اگر لوله ها را خوب نپوشانید آب در قسمتهای پایین لوله ها،رادیاتور یخ زده ومنجر به جوش آوردن موتورشده که عواملی مانند سوختن واشر سر سیلندر،وترک برداشتن سیت ها ،گیر پاژ…

نتیجه انسداد و گرفتگی شبکه های کاتالیزور، پایین آمدن راندمان موتور خودرو خواهد بود. فرانکلین هم به دلیل این که از کودکی در یک نمایندگی ماشین های گران قیمت کار و در پایین شهر زندگی کرده، در مهارت رانندگی، تیراندازی و دزدی تبحر خاصی دارد.

من دارم بامنبع وخاک کاتالیزور۵ خرداد ۰۰علی وکیلی :سلام کاتالیزور پراید یورو 4مدل 96 دارم پر شده فابریک کارخونه کسی میخره مسعود فدای نیک در پاسخ میگه :سلام 2400خریدارم میفروشی فداییهادی اکبری در پاسخ میگه :سلام من کاتالیز پراید دارم بنزینی مدل 86 تا به حال هم باز نشده چند میخری۴ خرداد ۰۰سامان پالانی :سلام میخوام کاتالیز پراید یورو4 مدل 97 بفروشم مسعود فدای نیک در پاسخ میگه :سلام 2400خریدارم۳ خرداد ۰۰علی خداپناه :سلام من از مشهد ام چطور براتون بفرستممهدی کاتالیزور در پاسخ میگه :سلام زنگ بزنید بگید مهدی سازگار منو فرستاده خوب برمیداره۲۸ اردیبهشت ۰۰ایمان فتحی :سلام 8کیلوخاک دارم وچندتاکاتولیزپژو وپرایدوپیکان و206و غیر کسی هست به قیمت خوب خرید کنه بهش میفروشم.علی گل محمدی در پاسخ میگه :سلام خرید دارم تماس بگیر ۲۵ فروردین ۰۰سید علی موسوی ارضتی :منبع کاتالیزر دارم برا فروش مشتری واقعی تماس بگیردعلی گل محمدی در پاسخ میگه :سلام خرید دارم تماس بگیرید مصطفی شمسی در پاسخ میگه :سلام خسته نباشی اقا من حدودا یک کیلو خاک پراید دارم قیمتش چند۲۵ فروردین ۰۰سید علی موسوی ارضتی :سلام من یک کاتالیزور پراید دارم ده درصد از داخلش ذوب شده خواستم ببینم که همینطوری بفروشمش یا اگزوزو بازش کنم خاکشو بفروشم من خودم ضایعاتی دارم از خریدار واقعی نظر میخواهم مرسی۲۰ فروردین ۰۰هادي رحماني :هر كاتاليزور چقدر خاك داره؟

بهتر است cc10 ضد یخ و cc10آب را با هم مخلوط و در فریز به مدت 24ساعت قراردهید اگر یخ نرند استفاده کنید وگرنه قابل استفاده نیست. میل لنگ هر چه لنگ بیشتری داشته باشد موتور دارای شتاب و سرعت وقدرت بالایی است.

بغل یاتاقان : برای جلوگیری از حرکت طولی میل لنگ بکار می رودکه یک طرف آن نرم وطرف دیگر آن سخت می باشد و طرف نرم آنکه دارای شیارهای برای روغن کاری بهتراست بسمت میل لنگ و طرف دیگر بطرف یاتاقان می باشد .

تعداد محدودی اگزوز اسکایکو 2011 فابریک موتور هوندا CDI آکبند به فروش می رسد. پ ـ انجام هرگونه حركات پرشي، نمايشي، تكچرخ، دور زدن درجا، رانندگي همراه با صداي ناهنجار و ممتد بوق يا صداي اگزوز و اصطكاك چرخها و مانند آنها.

شودکه هزینه هنگفتی همراه دارد. اما هدرز نشان داده شده فضای بسیار زیادی را اشغال می کند و البته تولید آن سخت تر از منیفولد بوده و هزینه بیشتری در بر دارد. تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

و اگر در حین خاموش شدن موتور بر اثر گاز دادن موتور عکس العمل خفیفی نشان دهد حاکی از اختلال در سیستم سوخت رسانی می باشد. میلیمتر mmتعمیر نوع اول را با %25mm که همان (25) روی یاتاقان نشان می دهند.

توجه داشته باشید که هیچ چیز مانند زخم و سوختگی نمیتواند این یکپارچگی و تمامیت پوست را ازبین ببرد و بدن مارا در برابر عوامل خارجی مانند میکروب ها وسایر عوامل خارجی دیگر اسیب پذیر نماید. برای ریختن ضد یخ شیر بغل سیلندر را باز وآب را تخلیه کنید ولی شیر زیر رادیاتور را باز نکنید تا مقداری آب داشته باشد وسپس ضد یخ را ریخته وبقیه را با آب پر کنید وموتور را روشن کنید تا گرم شده وترمستات را باز کند سپس اگر آب رادیاتور کم شودآب بریزید تا cm3به لبه رادیاتور را پر کنید .

فروش تجهیزات و ماشین دستگاه های سنگ شکن و ماشین .

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *